Edyta Pazura pokazała się NAGO! Zdjęcie opublikował…

Mimo iż na co dzień Edyta Pazura uchodzi za ciepłą i przykładną mamę, gwiazda udowodniła właśnie, że ma w sobie całkiem sporo pikanterii…

Edyta Pazura (z domu Zając) jest trzecią żoną znanego polskiego aktora Cezarego Pazury. Para poznała się w pociągu relacji Kraków-Warszawa i od razu wpadła sobie w oko. Mimo iż nikt nie wróżył ich związkowi większych szans (chociażby z uwagi na ogromną różnicę wieku, jaka ich dzieli – 26 lat!), para jest razem już od 12 lat i doczekała się trójki uroczych pociech.

Ostatnio cała rodzina Pazurów wybrała się na wakacje do gorących Emiratów. O tym, jak dobrze się tam bawią, świadczy fotka, którą Czarek wrzucił właśnie na swojego Instagrama. Ukazuje ona zupełnie nagą Edytę, siedzącą na łóżku z aparatem…

Czytaj też: Cezary Pazura WYZNAŁ brutalną prawdę! Jego…

https://www.instagram.com/p/B7D8Ff1hhLD/?utm_source=ig_web_copy_link

„Ona mi zdjęcie, to ja też jej zdjęcie „i tak się nakręca spirala nienawiści”. #mojamiłość #kobietamojegożycia #cudownyczas #love #kocham” – napisał aktor.

Co na to fani?

Niektórzy z obserwatorów wprost oniemieli z zachwytu nad seksowną fotką Edyty.

„Pazura z pazurem. Co za kociak. Śliczna, ba, piękna”.

„Piękne zdjęcie”.

„Cudowna kobieta”.

Jak zwykle, byli też tacy, którzy ostro skrytykowali Edytę i Czarka za publikację tego zdjęcia.

„Przaśne takie”.

„Zachowałby pan to dla siebie……….żenada”.

„Komercja. Zastanawiam sie ile ludzie zrobia i jak daleko sie posunaaby miec wiecej like. Bo to potem przreklada sie na negocjacje z firmami i za posta mozna dostac od 1000zl do nawet 130000zl. A ludzie tacy ciemnie i klikają i fajnie i zabawa a inst stal sie juz tylko smietnikiem reklamowym . Np za post z narzedziami ogrorniczymi znanej firmy znani youtuberzy czy blogerzy biora 2500zl a🤣🤣🤣🤣 a ludzie lykają jak ciepłe bułki ze Pani X go używa …..”.

A jakie jest wasze zdanie? Plus dla niej, że pokazuje swoje ciało, czy powinna zachować takie zdjęcia dla siebie?

Czytaj też: Sonia Bohosiewicz pozuje NAGO na Instagramie! Wszyscy zobaczyli jej…

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze