Wiemy na kogo głosowała Małgosia Rozenek i Radek Majdan. Sprawdź!

Małgorzata Rozenek podobnie jak wiele innych gwiazd i celebrytów, zamieściła zdjęcie z głosowania.

Jednak w przeciwieństwie do innych, Rozenek uchyliła rąbka tajemnicy i zasugerowała, na kogo wraz z Radkiem oddali swoje głosy.

Większość osób gwiazd publikowała swoje zdjęcia z lokali wyborczych. Pisali, że oni już zagłosowali i zachęcali innych Polaków do tego samego. Dziś widać było sporą mobilizację zarówno wśród aktorów, aktorek, czy piosenkarzy i innych osobowości publicznych, jak i u zwykłych obywateli. O tym świadczy wysoka frekwencja. Nikt jednak nie mówił, na kogo głosował.

 

Tymczasem Małgosia Rozenek dała bardzo wyraźną sugestię. Pod zdjęciem swoim i Radosława napisała:

 

Trzasnęliśmy to 😉😁💪 #wybory2020 #idźnawybory 🇵🇱

 

Taki wpis sugeruje, że gwiazda TVN’u wybrała Rafała Trzaskowskiego. Podobnie odczytali to internauci. Co ciekawe, pojawiło się sporo negatywnych komentarzy. Dotyczących zarówno samego kandydata, jak i – w pewnym sensie – złamania ciszy wyborczej. Jedna z internautek napisała odnośnie LGBT:

 

Matko… Przestaje obserwować. Widocznie chce pani aby Henio uczył się w szkole jak ma się mastrurbowac bo akurat Trzaskowski wprowadza takie rzeczy do programu. Wstyd…

 

Za ile się sprzedaliście? 😉 – pisze kolejna osoba.

 

Zobacz też: Natalia Siwiec nie odpuszcza! Nawet na wyborach musiała TO zrobić! (FOTO)

 

Inna obserwująca wskazała na kwestię ciszy wyborczej:

 

Cisza wyborcza nie obowiązuje? Jak tak będziecie trzaskac to będziemy mieli rzeczpospolitą NIEMIECKĄ! Wszystkie firmy będą sprzedawane za granicę! Takiej „Polski” Pani chce?

 

Cisza wyborcza Nie obowiązuje celebrytow 😢👏😂😂😂😂 – dodał internauta.

 

A co Wy sądzicie o wyborze Małgorzaty?

 

fot. www.instagram.com/m_rozenek/

Komentarze

Komentarze