Wyciekła tajemnica ŚMIERCI Woźniaka-Staraka! Tak zginął!

17 października minęły dwa miesiące od tragicznej śmierci znanego producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. Właśnie podano oficjalną przyczynę jego zgonu i szczegóły badań toksykologicznych. A te dosłownie przerażają…

Feralny wieczór 

Do tego tragicznego w skutkach wydarzenia doszło w sobotni wieczór 17 sierpnia, który Piotr Woźniak-Starak postanowił spędzić w towarzystwie swojej żony, przyjaciela oraz niejakiej Ewy O., która pracowała w restauracji, w której wszyscy jedli tego wieczoru kolację.

Tragiczna w skutkach propozycja

Uczta nieco się przedłużyła i zapadła ciemna noc. Piotr zaproponował, żeby spędzić trochę czasu na motorówce, ale jego żona Agnieszka nie była w nastroju i postanowiła udać się do domu. Starak został sam z przyjacielem i nowo zapoznaną koleżanką – Ewą O.

Pod koniec wieczoru Piotr zaproponował kelnerce, że odwiezie ją motorówką do domu. Zabrał na pokład także swojego przyjaciela. Tuż za ich motorówką popłynęła ochrona, jednak po jakimś czasie milioner ich odprawił, wysadził przyjaciela z łodzi i chciał odwieźć Ewę.

Nocne szaleństwa 

Ciepły, letni wieczór skłonił Piotra do popisów na jeziorze. Reżyser i producent filmowy, szalał na swojej motorówce i zupełnie nie przestrzegał podstawowych środków ostrożności. Było ciemno, a woda była bardzo głęboka.

Ostatnie słowa i chwila tragedii

Kiedy para płynęła po Kisajnie, Piotr postanowił zrobić nagły manewr. Krzyknął do Ewy: „Trzymaj się!”. Jak wynika z zeznań Ewy O., motorówka „niemal stanęła dęba, przechyliła się i zaczęła kręcić w kółko”. W tym momencie oboje wypadli z łodzi. Kobieta nie widziała w nocy czy Piotr także wypadł. Na szczęście, udało jej się dopłynąć do brzegu.

Starak wypadł ze swojej motorówki i prawdopodobnie został przez nią uderzony, w wyniku czego poniósł śmierć.

Zakrapiana impreza 

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Piotr był tego wieczoru pod wpływem alkoholu, co na pewno miało wpływ na jego zachowanie na wodzie.

„Badania chemiczne krwi zmarłego wykazały obecność 1,7 promila alkoholu etylowego, zaś badania chemiczne moczu wykazały obecność 2,4 promila alkoholu etylowego” – czytamy w komunikacie prokuratury okręgowej w Olsztynie.

Po raz kolejny przekonujemy się, że alkohol i pływanie po wodzie to nienajlepsze połączenie…

Czytaj też: Tak brzmiały OSTATNIE słowa Piotra Woźniaka-Staraka! Powiedział…

Źródło: Nczas.com/Olsztyn.po.gov.pl

Zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze