Wyciekły informacje o ROMANSIE Zenka Martyniuka!

Zenek Martyniuk jest od 30 lat szczęśliwym mężem swojej żony Danuty. Niestety, gwiazdor disco-polo nie zawsze był jej wierny. Właśnie wyciekły informacje o ROMANSIE Zenka Martyniuka! Czy gwiazdor będąc już w związku z Danutą zrobił sobie „skok w bok”?

Zgodne małżeństwo 

Zenek nigdy nie ukrywał miłości, jaką pała do swojej żony Danuty. Para pobrała się 4 lutego 1989 r. a kilka miesięcy później doczekała się syna Daniela (ur. 1 sierpnia 1989 r.). Niestety teraz, po ponad 30 latach spędzonych razem, wyszły na jaw druzgocące informacje, jakoby jeszcze będąc z Danutą, Zenek miał się dopuścić zdrad.

Boski Casanova 

Jako młody chłopak, Martyniuk będąc na jednej z imprez w Grabowie, zwrócił uwagę na Danusię, która od razu wpadła mu w oko, ponieważ jego zdaniem, „była bardzo kobieca”. Niestety, nie była ona jedyną dziewczyną Zenka. Gwiazdor opowiedział o kulisach swojego związku, a raczej związków, w jednym z ostatnich wywiadów.

„Wtedy była taka durna moda, że się podawało fałszywe imiona, ja przedstawiłem się jej jako Krystian, ponadto zaproponowałem spotkanie, zgodziła się i podała adres” – Martyniuk wspomniał moment poznania swojej przyszłej żony.

Prawdziwy czar kobiecości

„Była piękna i ubierała się bardzo kobieco. Nosiła zwiewne sukienki, czółenka. Zakochany przyjeżdżałem do niej autobusem lub autostopem niemal codziennie po szkole i treningach”.

Niezdecydowany Zenek

Niestety, jak sam przyznał, Danusia nie była jedyną kobietą, której pożądał.

„Zanim upewniłem się, że Danusia jest miłością mojego życia, równolegle spotykałem się z innymi dziewczynami” – przyznał z rozbrajającą szczerością Martyniuk.

Danusia musiała jednak mieć w sobie „to coś”, co sprawiło, że to właśnie ją wybrał na swoją żonę i są razem już od ponad 30 lat!

Pozostaje nam życzyć im, by w miłości i zgodzie doczekali kiedyś Złotych Godów!

Czytaj też: Zenek Martyniuk spędził noc z kilkoma kobietami! Wyciekły ZDJĘCIA!

View this post on Instagram

Miłego dnia!❤️#akcent#exaited#zenek#discopolo#love

A post shared by Zenon Martyniuk (@zenon_martyniuk_fanpage) on

View this post on Instagram

Miłego wieczoru kochani!#akcent#zenek#martyniuk#discopolo#disco

A post shared by Zenon Martyniuk (@zenon_martyniuk_fanpage) on

Źródło: Wyborcza24.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze