Wygląda jak KAPUSTA(?) Zobacz, jaką KREACJĘ Patricia KAZADI założyła na bal charytatywny! (FOTO)

Patricia Kazadi  – osobowość telewizyjna – to pół Polka, pół Kongijka.

Dzięki swojej wyrazistej urodzie Kazadi z łatwością może eksperymentować z modą i lubi wyraziste stroje. Ostatnio Patricię mogliśmy oglądać z siostrą Victoria Kazadi w programie Dance, Dance, Dance, gdzie obydwie prezentowały dobrą formę. Intensywny wysiłek wpłynął także pozytywnie na figurę obydwu sióstr. Teraz jednak Patricia zrobiła się nieco okrąglejsza i choć nadal świetnie wygląda, to jednak widać pewną różnicę.

 

kazadi
W kulisach programu Dance, Dance, Dance – instagram.com/kazadi_official/

Czytaj także: Ola SZWED zachwyca FIGURĄ! Zobacz PLAŻOWE zdjęcia AKTORKI! 

 

Kilka dni temu Patricia pojawiła się na balu charytatywnym TVN  i Fundacji TVN. Aktorka, piosenkarka i prezenterka wystąpiła w kreacji Patrycji Kujawy. Stroje u tej projektantki szyte są na zamówienie i kosztują nawet do 30 tys. zł.

Suknia Patricii – trzeba przyznać – jest piękna. Dominuje kolor zielony, który widzimy w różnych odcieniach – mieniący się materiał ma kolory od ciemnozielonego aż do złotego. Sukienka u góry jest dopasowana i ma oryginalne „opadające” ramiączka. W niższej części jest rozkloszowana i przechodzi w bardzo szeroki dół i spory tren. Kreacja piękna i bogata, tylko czy odpowiednia akurat dla Kazadi i akurat na tę okazję?

 

instagram.com/kazadi_official/

 

Zdania fanów były podzielone. Część osób skrytykowała Patricię za tę – przypominającą nieco kapustę – suknię:

 

„Przepraszam, ale ta sukienka moim zdaniem nie była korzystnym wyborem. 😭”

„Bal charytatywny a same kreacje kosztowały więcej niż zebrano”

„Grubo wyglada w tej sukni 🥴 zreszta chyba ostatnio przytyła bo jest bardziej okrągła niż zwykle…”

 

instagram.com/kazadi_official/

 

Większości jednak fanów, Kazadi spodobała się w tej kreacji:

 

„Boże wyglądasz w tej sukni olśniewająco, jak bym widział Anioła, nie wiem kto ja projektował dla ciebie, ale to prawdziwe dzieło sztuki.🥰Oby więcej takich kreacji tworzyli dla Ciebie Patrycjo, bo wyglądasz w tym cudownie 🥰🥰🥰🥰🥰Poprostu duże WOW🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩”

„Magnifique 😘😘😘👍👍👍Pani Patrycjo,Gratulacje też dla osoby,która zaprojektowała to piękną suknię dla Ciebie,by stworzyć zjawiskową całość tego wieczoru,pozdrawiam z Francji 🗼🗼🗼”

„Patrycja, wyglądasz jak miliony monet. Kreacja petarda. Jesteś kopciuszkiem na tym balu. Baw się dobrze ❤️❤️❤️”

 

Suknia faktycznie jest piękna i zjawiskowa. Naszym jednak zdaniem, trochę za bogata jak na bal charytatywny i może lepiej wyglądałaby na szczuplejszej osobie. Gratulujemy jednak Patricii jej spokoju i kulturalnego podejścia do nawet tych negatywnych komentarzy.

 

instagram.com/kazadi_official/

Komentarze

Komentarze