Dziecko i Figura

Główna

Wypijał codziennie 6 energetyków! Zobacz SZOKUJĄCE ZDJĘCIE, które opublikował w Internecie

napoje energetyczne, energetyki, napoje energetyczne skutki

Dan Royals to pochodzący z Australii nauczyciel, który jeszcze do niedawna wypijał codziennie 6 energetyków (napojów energetycznych typu RedBull, Burn). W pewnym momencie zauważył, że z jego ciałem zaczyna dziać się coś niepokojącego. Zobaczcie szokujące zdjęcie, które opublikował w mediach społecznościowych, aby przestrzec innych internautów przed szkodliwymi skutkami picia tego typu napojów. 

Każdego dnia Dan wypijał około sześciu napojów energetycznych. Kiedy zauważył niepokojące zmiany i blizny na swoim języku, udał się do specjalisty. Lekarz przyznał, że „wyżarte” na języku fragmenty to skutek picia energetyków.

Zobacz też: To jedzenie może SPOWODOWAĆ TWOJĄ PRZEDWCZESNĄ ŚMIERĆ! Lista produktów RAKOTWÓRCZYCH!

Nie od dziś wiadomo, że napoje energetyczne szkodzą naszemu zdrowiu. Około 250 mililitrów napoju zawiera więcej kofeiny niż trzy kubki kawy. Ich wpływ na organizm jest bardzo negatywny. Z jednej strony pobudzają, a z drugiej odwadniają nasze ciało. Mogą wywołać u osoby spożywającej je: nadmierne pobudzenie, drżenie rąk, dolegliwości żołądkowe, bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, drgawki, bezsenność, a nawet zawał serca, wahania nastroju.

Dan Royals tłumaczy, że pił codziennie energetyki ponieważ brakowało mu energii, chciał być bardziej efektywny podczas pracy z dziećmi. Dodaje również, że nie zaniedbywał higieny jamy ustnej, regularnie odwiedzał stomatologa i codziennie mył zęby.

Chcąc przestrzec inne osoby, Dan opublikował wymowny wpis w mediach społecznościowych.

Kto codziennie pije napoje energetyczne? Jesteście od nich uzależnieni? Powinniście jeszcze raz to przemyśleć. Spójrzcie, co to robi z waszym językiem. A teraz wyobraźcie sobie, co dzieje się w waszych wnętrznościach – napisał Dan Royals.

Źródło: O2

Zdjęcie: Pexels

  
Wyżej