Wyszło na jaw jak teściowie TRAKTUJĄ Agnieszkę Woźniak Starak!

Od śmierci swojego męża – Piotra, Agnieszka Woźniak-Starak praktycznie nie pokazywała się publicznie. Prezenterka zaszyła się w domu i w ciszy przeżywała żałobę. Jednak ostatnio znów zaczęła wychodzić do ludzi. Wczoraj pokazała się publicznie w towarzystwie swoich teściów na uroczystej gali Herbapolu. Jak wypadła?

Gala Herbapolu

17 października w restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich, odbyła się 11. uroczysta Gala Herbapol Esencja Natury. To impreza podczas której wręczane są nagrody dla Polaków, którzy czerpią inspirację z natury. Statuetki są wręczane w takich kategoriach jak: natura i media, natura w mediach społecznościowych, natura w sporcie, natura i nauka.

Ważne osobistości

Na imprezie nie mogło zabraknąć Jerzego Staraka, który jest prezesem Herbapolu oraz teściowej Agnieszki – Anny Woźniak-Starak. Cała trójka chętnie pozowała do zdjęć, jednak starała się nie zwracać na siebie zbytniej uwagi mediów.

Agnieszka wyglądała olśniewająco

Mimo ostatnich smutków, które w pewien sposób odbiły się na wyglądzie Agnieszki, prezenterka prezentowała się jak prawdziwa gwiazda. Na czerwonym dywanie pojawiła się jednak w żałobnych barwach – ubrana cała na czarno. Miała na sobie czarną spódnicę i połyskującą, czarną bluzkę z wiązaniem na szyi. Całość dopełniał delikatny makijaż i subtelna biżuteria.

W towarzystwie ukochanych teściów

Widać było, że teściowie bardzo lubią Agę i są dla niej wielkim oparciem. Trzymamy kciuki, by Agnieszka coraz częściej wychodziła do ludzi i odzyskała dawny spokój i równowagę.

Czytaj też: Tak brzmiały OSTATNIE słowa Piotra Woźniaka-Staraka! Powiedział…

Źródło: Kobieta.wp.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze