Dziecko i Figura

DZIECKO

Wzruszający gest POLICJANTKI! Własną PIERSIĄ nakarmiła GŁODNE, porzucone DZIECKO!

Widok bezbronnego, pozostawionego na pastwę losu małego dziecka sprawia, że łzy same cisną się do oczu. Na szczęście na świecie są ludzie, którzy potrafią przywrócić wiarę w człowieczeństwo. Na pewno można do nich zaliczyć argentyńską policjantkę Celeste Ayale, która nakarmiła piersią porzuconego niemowlaka.

 

 

Takie zachowanie zasługuje na słowa uznania. Argentyńska policjantka Celeste Ayala pokazała, że ma ogromne serce, a o jej dobroci dowiedziało się tysiące internautów.

 

„Chcę upublicznić wspaniały gest miłości, który dzisiaj okazałaś temu maluchowi. Tak, jakbyś była jego matką, nie przejęłaś się brudem ani brzydkim zapachem. Takich rzeczy nie widzi się codziennie.” – napisał na Facebook’u Marcos Hereida, współpracownik Ayali.

 

Kobieta pełniła służbę w szpitalu im. Marii Ludwiki w Buenos Aires. Kiedy do placówki przywieziono 8-miesięczne, bezbronne dziecko, którego rodzice zostali pozbawieni praw do opieki, wzięła je na kolana i zaczęła karmić własną piersią.   

 

 Takie zachowania sprawiają, że jesteśmy dumni i jeszcze bardziej chcemy pomagać i solidaryzować z naszą społecznością.”– czytamy w oświadczeniu ochotniczej straży pożarnej w Berisso, do której należy Ayala.

 

Jak się okazało karmienie to tylko nieliczna część pomocy. Celeste obiecała, że zrobi wszystko, aby zapewnić chłopcu oraz jego małej siostrze, jak najlepszy życiowy start.

Nie pozostaje nic innego jak brać przykład z tej pani 🙂

 

źródło: facebook

  
Wyżej