Za ciastka trafiła do aresztu. Zobacz, czym je ozdobiła!

Mieszkanka Egiptu upiekła ciastka na urodziny. Kobieta miała fantazję, więc ozdobiła je w nietypowy sposób.

Ciastka zawiozła na imprezę do jednego z luksusowych klubów sportowych w Kairze. Słodkości bardzo spodobały się gościom. Wiele osób robiło im zdjęcia i te fotografie stały się viralami w sieci.

W ten sposób o kontrowersyjnych wypiekach dowiedziały się władze, także te religijne. Kobieta została aresztowana, sprawdzono także kilku gości, którzy bawili się na urodzinach.

Finalnie Egipcjanka została wypuszczona z aresztu, jednak musiała zapłacić grzywnę w wysokości 319$ za „atak na system wartości i brutalne nadużycie społeczne”.

 

Co takiego znalazło się na ciastkach? Otóż wypieki zostały ozdobione słodkimi elementami w kształcie damskich bikini i męskich genitaliów. To dlatego egipskie władze, uznały te wypieki za nieprzyzwoite.

 

Wyglądają dość obrzydliwie, ale to smutne, że została aresztowana. Przypuszczam, że prawa są na tyle jasne, że być może wiedziała, że ryzykuje.

 

W każdej chwili je wezmę. Wyglądają fantastycznie. Mamy XXI wiek, a jednak wciąż jest tak wiele ograniczonych umysłów. Dlaczego u licha ktoś jest tak obrażony kształtem narządu rodnego?

 

Całkowicie się zgadzam – jak te ciasteczka mogą zaszkodzić? To tylko cenzura. Czyż Egipt nie powinien bardziej przejmować się korupcją?

–  komentują internauci.

 

A co Wy sądzicie o takich wypiekach?

 

>>>Ikea w ogniu krytyki! Zadrwili z Donalda Trumpa w oburzający sposób!

 

zjedlibyście…? – https://www.facebook.com/abuzargaffarisr2

 

 

źródło: india.com

Komentarze

Komentarze