Zaginiony Kacperek – trwa WALKA Z CZASEM! Rutkowski chce przeprowadzić EKSPERYMENT!

Krzysztof Rutkowski od kilku dni pomaga w odnalezieniu 3,5-letniego Kacperka. Słynny detektyw zdradził, jak w najbliższych dniach będzie wyglądała akcja poszukiwawcza. Rutkowski planuje przeprowadzić pewien tajemniczy eksperyment.

Zaginięcie dziecka

Ponad tydzień temu, w poniedziałkowy wieczór doszło do dramatycznego zdarzenia w Nowogrodźcu w województwie dolnośląskim. Zaginął 3,5-letni Kacperek. Chłopiec bawił się na podwórku będąc pod opieką ojca. W pewnym momencie dziecko oddaliło się i od tej pory nikt nie wie, co się z nim dzieje.

OJCIEC BYŁ POD WPŁYWEM ALKOHOLU

Tata dziecka spędzał czas na porządkowaniu działki i przy okazji „doglądał” swojego synka. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu (miał 0,7 promila we krwi), który spożywał wraz ze swoim kolegą. W pewnym momencie zorientował się, że w pobliżu nie ma już chłopca. Na miejsce zdarzenia wezwano policję, która aresztowała tatę dziecka. Mężczyzna nie tylko miał we krwi promile, ale też był poszukiwany. Jak się okazuje – ma do odbycia karę za przestępstwo przeciwko mieniu. Ojca zatrzymano a służby wszczęły akcję poszukiwawczą chłopca. Niestety, ta wciąż nie przyniosła rezultatów…

Czytaj też: DRAMATYCZNE wieści nt. zaginionego 3,5-letniego Kacpra. PRZERWANO…

zdjęcie

IG, Pixabay

AKCJA POSZUKIWAWCZA

W akcję poszukiwawczą Kacperka zaangażowanych jest ponad 90 policjantów, którzy pracują nie tylko w terenie, ale także na wodzie. W poszukiwaniach biorą udział płetwonurkowie, którzy przeczesują lokalną rzekę Kwisę. Niestety, wciąż bez rezultatu.

eksperyment
IG

W SPRAWĘ ZAANGAŻOWAŁ SIĘ KRZYSZTOF RUTKOWSKI

W sprawę zaangażował się detektyw Krzysztof Rutkowski, który wyznaczył 50 tys. złotych nagrody za udzielenie jakichkolwiek informacji na temat chłopca.

„Dzwonili do mnie przyjaciele rodziny Kacperka. Poprosili o pomoc, bo są zdesperowani. Zgodziłem się, ale zaznaczyłem, że musi do mnie zadzwonić ktoś z rodziny malucha. Włączę się do akcji za darmo, nikt nie będzie mi musiał nic płacić” – zdradza „Super Expressowi” detektyw.

CZY KACPER ZOSTAŁ PORWANY?

„Nie mogę teraz zdradzić szczegółów, ale mam swoje przypuszczenia na temat tego, co się stało” – mówi tabloidowi Rutkowski.

Tajemniczy eksperyment

Rutkowski planuje wkrótce przeprowadzić pewien tajemniczy eksperyment. Na czym miałby on polegać?

Przygotowujemy się do pewnego eksperymentu” – zdradza Rutkowski.

Detektyw chce wrzucić do rzeki manekina o takiej samej wadze i wzroście, co Kacperek.

“Kukła będzie mierzyła i ważyła tyle, co Kacperek. W ten sposób będzie można sprawdzić, co działo się z chłopcem w pierwszych chwilach po wpadnięciu do rzeki, a także później” – donosi “Super Express”.

“Wierzę, że do tego czasu uda się jednak odnaleźć chłopca” – mówi Rutkowski.

Czy odnajdzie się żywy?

To raczej wątpliwie, ponieważ od zaginięcia chłopca minął już ponad tydzień. Nikt jednak nie traci nadziei, ponieważ ta zawsze umiera ostatnia…

Czytaj też: Pokazała OSTATNIE zdjęcie Kacperka. Cała Polska płacze!

Źródło: Super Express, Fakt

Zdjęcia: Pixabay, Instagram

 

Komentarze

Komentarze