ZAŁOGA samolotu OCALIŁA jej ŻYCIE! ZOBACZ w jak UROCZY SPOSÓB dziewczynka się ODWDZIĘCZYŁA!

8-letnia dziewczynka zachorowała na pokładzie samolotu, jednak załoga wykazała się szybkim działaniem!

Samolot leciał z Nowego Jorku do Seulu w Korei Południowej. Dziewczynka podczas podróży samolotem linii Asiana Airlines dostała wysokiej gorączki oraz rozbolał ją brzuch. Stewardessy natychmiast zaopiekowały się dzieckiem.

 

Lekarz na pokładzie stwierdził, że dziewczynka wymaga pomocy szpitalnej, dlatego pilot samolotu zadecydował, że maszyna wyląduje w Anchorage na Alasce. Tam dziecko zostało przewiezione do szpitala, a samolot przybył na lotnisko Incheon z około czterogodzinnym opóźnieniem. Pilot przeprosił pasażerów za niedogodności i podziękował za współpracę.

 

ZOBACZ TEŻ:Codziennie jedz banany! Twój ORGANIZM CI ZA TO PODZIĘKUJE!

 

Dziewczynka w uroczy sposób postanowiła podziękować załodze samolotu. 8-latka namalowała chwytający za serce rysunek, który zamieszczono na Instagramie linii lotniczych Asiana Airlines. Dziecko napisało: „dziękuję za uratowanie mi życia, bardzo dziękuję”

 

 

Dziękujemy pasażerce, która przesłała nam ten wyjątkowy rysunek. Dziewczynka była w drodze do dziadków, gdy nagle źle się poczuła. W imieniu naszej małej, odważnej pasażerki pragniemy szczególnie podziękować członkom personelu pokładowego, którzy profesjonalnie i szybko rozwiązali ten problem-tak pod zdjęciem uroczego rysnku napisali prcownicy.

 

Źródło:edziecko

Źródło zdjęcia:Instagram/pixabay

Komentarze

Komentarze