Dziecko i Figura

Główna

ZAMIESZANIE wokół teledysku córki Wiśniewskiego! 12-latka POKAZAŁA…

pokazała

Córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak – Vivienne Wiśniewska, poszła w ślady ojca i postanowiła spróbować swoich sił w śpiewaniu. Właśnie ukazał się jej pierwszy teledysk, który wywołał ogromne kontrowersje w sieci. Wszystko dlatego, że 12-latka pokazała w nim…

Takie mamy czasy…

Żyjemy w czasach, w których małe dzieci bardzo często kreuje się na dorosłych, odbierając im prawo do prawdziwego przeżywania dzieciństwa.

W psychologii funkcjonuje nawet określenie „stara malutka” czy też „małe-stare”. Jest ono używane w odniesieniu do dzieci, które zachowują się nieadekwatnie do swojego wieku i naśladują we wszystkim dorosłych.

Maluch, który zachowuje się jak dorosły – smutny widok. (…). Od dzieci wymaga się, by zachowywały się jak miniaturki dorosłych. „Stare malutkie dzieci”, to zadbane maluszki, których zachowanie w niczym nie przypomina dziecinnych zabaw, nie jest spontaniczne ani odpowiednie do ich wieku” – donosi Onet.pl

Czytaj też: „Stara malutka” – co to właściwie oznacza i jakie to może mieć konsekwencje?

Przykładów jest wiele

Jednym z przykładów jest chociażby Viki Gabor czy Roxana Węgiel. Obie, mimo swojego bardzo młodego wieku, są stylizowane na dorosłe osoby. W swoich teledyskach noszą kuse stroje, makijaże i zachowują się jak kipiące seksualnością kobiety. Ktoś powiedział jednak w końcu STOP!

pokazała

Instagram

To 12-letnia Vivienne!

12-letnia Vivienne jest córką Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak. Dziewczynka postanowiła pójść w ślady swojego sławnego taty i spróbować swoich sił w śpiewaniu. Jej debiut z pewnością można uznać za udany, ponieważ w mig zdążyła skraść serca tysięcy internautów. Vivienne pokazuje, że dziewczynka w jej wieku wciąż jest dzieckiem i wcale nie zamierza się tego wstydzić. Nie kreuje się więc na siłę na osobę dorosłą, którą przecież nie jest.

pokazała

Instagram

Wzruszający tekst

Vivienne bynajmniej nie śpiewa w swoim utworze o związkach z chłopakami i tym, że marzy jej się nowy gadżet lub wyjazd w dalekie kraje. Tekst jej piosenki „Nie straszne strachy” jest bardzo prosty, ciepły i wzruszający:

„Jedno jasne jest jak słońce na niebie
dzieci rodziców muszą mieć obok siebie (…)”.

„Nie wierzę w żadne czary i czarownice
ja w miłość wierzę, którą dają rodzice”.

„Nie straszne strachy całego świata,
jest przy mnie mama, jest przy mnie tata”.

Co sądzą na ten temat internauci?

Użytkownicy YouTube’a nie kryją zachwytu nad klipem młodej gwiazdki. Zwracają szczególną uwagę na fakt, że zarówno słowa piosenki, jak i teledysk, w pełni pasują do wieku wokalistki i dziewczynka nie stara się udawać dorosłej.

„Pięknie, aby nie daj się zepsuć. Bo ciężko o normalność dziś. Wszystkiego dobrego”.

„Obiecuje, że będzie to grane na moim weselu zamiast „Cudownych rodziców mam” !!! Nadchodzi nowa era!”.

„Pięknie! nareszcie dopasowany utwór do wieku wokalistki. Bez makijażu, wyszukanych strojów czy choreografii. Widać dziecięcą radość ❤️”.

„Dawno nie oglądałam czegoś ani kogoś tak naturalnego i prawdziwego. Wszędzie dookoła przepych, wszystko pod publikę, na pokaz, a tu skromna, naturalna, autentyczna, ciepła dziewczynka, śpiewająca prosto o ważnych rzeczach. No perełka w tym całym bagnie”.

„Jak dobrze, że jeszcze istnieją mądre dzieci i mądrzy ludzie dookoła, którzy nie robią z dziecka „małej-starej” tylko pozwalają być po prostu dzieckiem..To ma największy urok i wartość. Nie sztuką jest założyć cekiny, stanąć na ściankach i śpiewać o złamanym sercu i miłosnych zawodach będąc jeszcze w podstawówce, ale sztuką jest pozostać sobą, takim, jakim się jest, korzystać z życia, dzieciństwa i przeżywać w pełni te ulotne i niezapomniane chwile. Brawo Vivienne, gratulacje panie Michale👏🏼🍀 Śliczna piosenka, piękny głosik, nie mogłam przestać się uśmiechać ❤”.

Jak wam się podoba muzyczne dzieło Vivienne Wiśniewskiej?

Czytaj też: SZOK podczas Sylwestra TVP! Viki Gabor widać było…

pokazała

Instagram

Źródło: YouTube

Zdjęcia: YouTube, Instagram


  
Wyżej