ZAWŁADNĘŁO nim uzależnienie. Przegrał ŻONĘ w KARTY!

Dla tego mężczyzny uzależnienie od hazardu okazało się nade silniejsze niż własna żona. Złamał on wszystkie możliwe zasady moralne i wartości.

W Indiach doszło do wstrząsającej gry w karty. Mężczyzna był silnie uzależniony od hazardu. W momencie, gdy skończyły mu się pieniądze, postanowił „postawić” swoją żonę. Kiedy Hindus przegrał, kobieta została dwukrotnie zgwałcona przez graczy.

 

 

Do makabrycznej sytuacji doszło w Jaunpur w stanie Uttar Pradesh w północnych Indiach. Hazardzista rozgrywał pokera w swoim domu. Zaprosił on krewnego oraz przyjaciela, którzy później zgwałcili jego małżonkę, gdy ten przegrał mecz.

 

Kiedy kobieta wyrwała się oprawcom i uciekła do domu wuja, mąż przyjechał za nią i błagał o wybaczenie. Kobieta zgodziła się wrócić z nim do domu, jednak mąż tyran zatrzymał samochód i ponowne pozwolił ją zgwałcić przez tych samych mężczyzn.

 

ZOBACZ TEŻ:Ten SOK może ZAPOBIEGAĆ RAKOWI! Włącz go do swojej diety STOPNIOWO

 

Ofiara zgłosiła sprawę na policję, ale funkcjonariusze odmówili przyjęcia zgłoszenia. Kobiecie udało się osatecznie dostarczyć raport o przestępstwie do sądu.

 

Źródło:popularne.pl/pixabay

Komentarze

Komentarze