Zenek Martyniuk już tego NIE UKRYWA! „Nie do uwierzenia”

Zenek Martyniuk zrobił ostatnio coś, czym zaskoczył swoich nawet najwierniejszych fanów! Niektórzy z nich nie mogą spać po nocach po tym, co się właśnie stało!

Król disco polo

Zenon Martyniuk nie bez powodu jest uznawany za prawdziwego króla disco polo. Jest najpopularniejszym wokalistą tego gatunku w Polsce. Jego piosenek słuchają miliony, a jego płyty rozchodzą się jak świeże bułeczki. Martyniuk jest mistrzem w wypuszczaniu hitów, a wszystko, czego się dotknie zamienia się w prawdziwe złoto.

Zaskoczył wszystkich… nawet swoją rodzinę

Ostatnio Zenek zrobił coś, czym zaskoczył nawet swoich bliskich.

„Tego chyba nikt się nie spodziewał. Nie tylko fani, ale nawet ja byłem mocno zdziwiony i nie byłem w stanie uwierzyć. Z tej strony nigdy go nie poznałem” – mówi jeden ze znajomych rodziny Martyniuków.

Wypuścił „Jolę”

Zenek zdecydował się w końcu wypuścić Jolę… Kim jest Jola? To bohaterka jego najnowszej piosenki, która zrobiła piorunujące wrażenie na jego fanach.

Cała Polska podryguje już w rytm najnowszego kawałka Zenka, który poza bardzo skocznym rytmem, ma też niezwykle interesujący tekst.

„Widziałem dziś na mieście ją. Świat jakby nagle piękniejszy się stał – zakochałem się. Gdy szła miastem, włosy rozwiewał jej wiatr. Jak słońce świeciła prosto w twarz. Przy niej mógłbym zmienić się” – śpiewa Zenek Martyniuk w swoim hicie.

Czy najnowszy utwór zespołu Akcent zawojuje już wkrótce polskie dyskoteki?

Czytaj też: Zenek Martyniuk spędził noc z kilkoma kobietami! Wyciekły ZDJĘCIA!

Źródło: Wyborcza24.pl

Zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze