Zginęła przez selfie. Zobacz video!

Młoda kobieta – Nirupama Prajapati – zginęła podczas robienia selfie nad rzeką.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Indiach. To tam kobieta przyjechała na wycieczkę. To tam nad rzeką Ib są niesamowite widoki – skaliste brzegi i wodospad w dole. Nic dziwnego zatem, że przebywa tam wielu turystów. I – jak to w naszych czasach bywa – każdy chce mieć dobre zdjęcie, by pochwalić się w social mediach.

 

Nirupama Prajapati stała więc na skałach, niemal na krawędzi i robiła sobie selfie. Jednak to samo robili inni ludzie obok niej i to bez należytej uwagi. Jeden z mężczyzn cofając się, stracił równowagę i potrącił kobietę.

Na nagraniu, jakie pojawiło się w sieci kobieta została uchwycona  podczas robienia selfie na skale na chwilę przed utratą równowagi i zanurzeniem się w szalejącym strumieniu. Prajapati wpadła do rzeki i została porwana przez szalejący potok.

 

twitter.com/iamsuffian

 

Młoda kobieta została uniesiona przez prąd. Z pewnością także doznała urazów obijając się o skały. Nirupama Prajapati nie przeżyła tego upadku, a znaleziono ją dopiero na drugi dzień zaklinowaną pod kamieniem, w odległości ćwierci mili od miejsca wypadku.

 

To tragiczne zdarzenie pokazuje, że nawet przy banalnej z pozoru czynności, musimy zachować rozwagę i uruchomić wyobraźnię.

 

>>>Zabawa w kulig skończyła się tragicznie! Na zakręcie dwie nastolatki…

 

Komentarze

Komentarze