Dziecko i Figura

Główna

ZŁE WIEŚCI na temat królowej Elżbiety II! Miała kontakt z…

Elżbiety II

Brytyjskie media poinformowały wczoraj o chorobie księcia Karola. Syn Królowej Elżbiety II ma koronawirusa! Niestety, wszystko wskazuje na to, że jego matka…

KSIĄŻĘ KAROL MA KORONAWIRUSA!

Jak donosi BBC, książę Karol otrzymał pozytywny wynik w badaniu na koronawirusa. Próbki zostały przeanalizowane przez National Health Service w laboratorium w Aberdeenshire. Badanie wykonano także księżnej Kornwalii – Kamili, ale ta na szczęście okazała się zdrowa.

JAK SIĘ CZUJE KSIĄŻĘ KAROL?

Mimo zakażenia, 71-letni książę Karol ma jedynie łagodne objawy choroby.

„Poza tym, jego stan zdrowia jest dobry. Zgodnie z wytycznymi przekazanymi przez rząd i lekarzy, książę i księżna w Szkocji izolują się już w domu” – powiedział rzecznik Clearance House, londyńskiej siedziby księcia Walii.

Czytaj też: SZOKUJĄCE słowa Janusza Korwin-Mikkego o koronawirusie! „Dzięki niemu…”

Elżbiety II

IG

OD KOGO ZARAZIŁ SIĘ WIRUSEM?

Tego nie wiemy…

„Książę Karol jest bardzo aktywny zawodowo i każdego dnia odbywa wiele spotkań, więc ustalenie od kogo zaraził się wirusem, jest praktycznie niemożliwe” – donosi BBC.

Co z królową Elżbietą II?

Niestety, okazuje się, że miała ona w ostatnim czasie kontakt ze swoim synem – księciem Karolem. Miejmy nadzieję, że nie jest chora, ponieważ zarażenie w jej wieku – królowa ma 94 lata – mogłoby być szczególnie niebezpieczne.

Jak donosi „The Sun”, Karol w ostatnich dniach widział się ze swoją matką! Na dodatek, spotkał się też z księciem Monako, Albertem II, który także ma koronawirusa!

Czy królowa może zatem być zarażona?

Tego, póki co, nie wiemy, ale wiadomo, że wiekowa monarchini przebywa obecnie w izolacji i jest pod stałą kontrolą lekarzy.

„Królowa przebywa w kwarantannie w zamku Windsor a wszelkie obowiązki pełni zdalnie” – donosi „The Sun”.

Miejmy nadzieję, że królowa nie zaraziła się koronawirusem. Choroba mogłaby być w jej wieku naprawdę niebezpieczna…

Czytaj też: Pandemia koronawirusa. Co będzie z tegoroczną MATURĄ?

Elżbiety II

IG

Źródło: The Sun

Zdjęcia: Instagram


  
Wyżej