Znamy datę i miejsce pogrzebu Pawła Królikowskiego! Ceremonia odbędzie się…

W czwartek minie tydzień od śmierci Pawła Królikowskiego. Odejście aktora bardzo poruszyło nie tylko jego rodzinę i przyjaciół, ale także wielu zwykłych ludzi. Wiemy już, kiedy odbędzie się pogrzeb gwiazdora.

Odszedł Paweł Królikowski

W czwartek polskimi mediami wstrząsnęła informacja o tym, że nie żyje Paweł Królikowski. Aktor jeszcze przed świętami trafił do jednego z warszawskich szpitali. Królikowski walczył z nowotworem, jednak szczegóły dotyczącego stanu jego zdrowia nie były do końca znane. Wiadomo, że przeszedł zabieg w związku z powstaniem krwiaka po poprzedniej operacji. Pobyt aktora w szpitalu się przedłużał, ponieważ był to efekt infekcji, która wdała się po leczeniu onkologicznym.

Czytaj też: Smutne doniesienia! Paweł Królikowski zakończył…

Wiele osób wierzyło, że Królikowski pokona chorobę i w końcu wyjdzie do domu. Niestety, jego stan był poważniejszy niż to się mogło wydawać. Mimo iż jeszcze niedawno żona aktora Małgorzata Ostrowska-Królikowska zapewniała, że jej mąż ma się coraz lepiej, wycieńczony chorobą Królikowski zmarł…

pogrzebu
IG

Kiedy odbędzie się pogrzeb?

Wiadomo już, kiedy odbędzie się pogrzeb i gdzie dokładnie spocznie ciało aktora. Ceremonia pogrzebowa ma odbyć się w najbliższy czwartek 5 marca 2020 roku na warszawskich Powązkach. Rozpocznie się o godzinie 11:00.

Szczegółowe informacje na temat pochówku opublikował najstarszy syn aktora – Antek.

Czytaj też: Szokujące informacje! Tuż przed śmiercią Paweł Królikowski był w…

pogrzebu
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze