Znamy szczegóły romansu Blanki Lipińskiej i Barona! „Sytuacja jest…”

Jak się ma romans Blanki Lipińskiej i Barona? My już wiemy!

Baron i Blanka są parą!

Pisaliśmy, że znana pisarka Blanka Lipińska spotyka się od kilku tygodni z Baronem, czyli jurorem popularnego programu rozrywkowego „The Voice of Poland” oraz „The Voice Kids”. Zaledwie pół roku temu Lipińska zakończyła swój związek z Maciejem Buzałą i zapewniała, że robi sobie dłuższą przerwę od randkowania. Tymczasem gwiazda wpadła już w sidła nowej miłości…

Czytaj też: Blanka Lipińska spotyka się ze ZNANYM JUROREM! To były chłopak…

romansu
IG

Blanka bardzo długo odrzucała zaloty Barona. Twierdziła, że nie jest gotowa na nową relację, bo ma zajętą głowę filmem. On nie odpuszczał i starał się jakoś zwrócić jej uwagę. Byli na kilku randkach za miastem, jednak najbardziej zaiskrzyło między nimi na after party po premierze ‚365 dni’. Do białego rana bawili się w najlepsze przy barze” – zdradza informator portalu Pomponik.pl.

romansu
IG

Przyjechała na finał „The Voice Kids”

„Ostatnio byli widziani razem podczas finału ‚The Voice Kids’. Przyjechała, żeby dodać mu otuchy i po nagraniu porwać na kolację, którą sama przygotowała. Nie składają sobie jeszcze wielkich obietnic na całe życie, bo chcą cieszyć się chwilą” – dodaje osoba z bliskiego otoczenia pary.

romansu
IG

Co na to autorka „365 dni”?

Mimo iż Lipińska nie chciała potwierdzić, że spotyka się z Baronem, powiedziała jedynie, że „się znają i lubią”.

Zdaniem osoby z bliskiego otoczenia pary, uczucie między Blanką i Baronem z dnia na dzień rozkwita.

„Za szybko, by mówić o związku. Sytuacja jest rozwojowa, a oni nie chcą niczego zapeszyć. Baron jest nie tylko dobrym rozmówcą. Jest też szarmancki i tym zaskarbia sobie sympatię pań” – donosi „Flesz”.

Pasują do siebie czy nie?

Czytaj też: Ujawniono prawdę o dziecku syna Martyniuka! Ojcem jest…

romansu
IG

Źródło: Flesz, Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze