Dziecko i Figura

Główna

ZNANA DZIENNIKARKA wyjawiła PRZERAŻAJĄCĄ PRAWDĘ! W przeszłości była…

Krystyna Czubówna, molestowanie seksualne, znana dziennikarka była molestowana

Krystyna Czubówna jest polską dziennikarka oraz prezenterką programów informacyjnych. Posiadaczka jednego z najbardziej charakterystycznych głosów w naszym kraju. Od wielu lat jest lektorką filmów przyrodniczych i audycji radiowych.

Jak pokazują statystyki, jedna na cztery kobiety w pewnym okresie życia była molestowana seksualnie. Tylko co dziesiąta decyduje się na zgłoszenie tego przestępstwa. Wiele kobiet boi się o tym mówić, ponieważ odczuwa wstyd i stres, przed możliwością utraty np. stanowiska pracy.

Jakiś czas temu znana dziennikarka, postanowiła nagłośnić problem molestowania seksualnego, z którym niejednokrotnie spotykała się w życiu zawodowym.

„Przerobiłam taką sytuację na własnej skórze i to nie jeden raz(…)Czasami to się odbywało bardzo kulturalnie, ale nie życzyłam sobie tego. Miałam do czynienia ze zwierzchnikiem, więc inteligentnie odbijało się tę piłeczkę raz, drugi, trzeci, dziesiąty, ale ponieważ te nagabywania były coraz intensywniejsze, musiałam powiedzieć wprost, bez owijania w bawełnę, co myślę o takim zachowaniu. Skutkowało to tym, że przez wiele miesięcy nie byłam angażowana do pracy”- opowiedziała o swoich traumatycznych przeżyciach Krystyna Czubówna, w jednym z wywiadów.

Zobacz też: IDIOTYCZNE porady dla MOLESTOWANYCH uczennic! Polski PODRĘCZNIK zaleca, aby DZIEWCZYNKI były dla swojego oprawcy…

Źródło: www.pomponik.pl

Źródło zdjecia: YouTube

 
  
Wyżej