Zobacz KREACJĘ TYGODNIA! TO będzie tegoroczny trend w modzie?

Zobacz Kreację Tygodnia portalu dzieckoifigura.pl. Czy to będzie tegoroczny trend modowy? Czy ten strój podbije polskie ulice?

Kreacją Tygodnia jest sukienka Pauliny Sykut-Jeżyny z tegorocznej zabawy sylwestrowej Polsatu! Paulina prezentowała się w niej genialnie!

– Szczęśliwego 2021! Dużo powodów do uśmiechu, miłości, zdrowia! Spokoju w sercu, by móc z dystansem spojrzeć na to co nie jest łatwe, ale niech tych trudnych chwil , będzie w tym roku jak najmniej;) Ściskam Was i dziękuję za moc dobrej energii w sylwestrową noc!❤️❤️❤️ – napisała.

Sukienka jest ciekawa, bo ma tylko jeden… rękaw! Jest cała złota i błyszcząca! Taka kreacja będzie idealna nie tylko na bal, ale też na wieczór z ukochanym!

Trzeba przyznać, że Paulina wygląda w niej perfekcyjnie!

Zobacz także: Blanka Lipińska podsumowuje rok z ROZŁOŻONYMI nogami! PRZEGIĘŁA?

Co na to internauci?

Zróbcie jeszcze raz tego #sylwester 😂💖

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. 😘 Super nam się oglądało Panią i Pana Ibisza w roli gospodarzy sylwestrowej imprezy 😍

#sylwester2020 był genialny w waszym wykonaniu 😅🥰

Milion dolarów!!! 😍

Przepiękna cudowna♥️

❤️🙌Wszystkiego dobrego ❤️

Szczęśliwego Nowego roku życzę Ci

Śliczna 😊 Szczęśliwego nowego roku 😀

Byłaś najlepsza i najpiękniejsza😘

Fot. Instagram

Paulina Sykut-Jeżyna jest prezenterką Polsatu. Prowadzi „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jest również prezenterką pogody w Telewizji Polsat i Polsat News. Wcześniej była gospodynią „Must be the music. Tylko muzyka”.

Zobacz także: 5 NAJLEPSZYCH prezentów na Dzień Babci i Dziadka! Sprawdź co KUPIĆ!

Fot. Instagram

Komentarze

Komentarze