Zobacz niesamowitą metamorfozę 24-latki! Jeszcze niedawno WAŻYŁA 134 KILO!

24-letnia Elise Dunstan z Brisbane w Australii jeszcze niedawno ważyła 134 kilogramy. Kobieta od wielu lat borykała się z problemem otyłości. W styczniu bieżącego roku 24-latka postanowiła zawalczyć o siebie. Odstawiła cukier i całkowicie zmieniła dotychczasową dietę.

Elise przyznaje, że od najmłodszych lat spożywała ogromne ilości cukru. Z początkiem tego roku radykalnie zmieniła dietę i podjęła odpowiednie kroki, by zawalczyć o upragnioną sylwetkę.

24-latka zdała sobie sprawę, że cierpi na poważną otyłość, gdy jej waga zaczęła wskazywać wagę 134 kg! Kobieta nie ukrywa, że jej sposób odżywiania pozostawiał wiele do życzenia. Uwielbiała jeść ciasteczka i lody, dodatkowo piła około 2 litrów słodkich napojów.

W styczniu Elise podjęła decyzję o zmianie trybu życia. Całkowicie odstawiła następujące składniki: sól, cukier, stabilizatory, aromaty, barwniki, konserwanty czy glutaminian sodu. Przez 30 dni kobieta piła wyłącznie naturalne soki oczyszczające. Po zredukowaniu wagi o 50 kilogramów, Elise zaczęła również ćwiczyć.

Finalnie schudła aż 59 kilogramów. Spójrzcie na efekt jej przemiany.

metamorfoza, dieta, schudła 59 kilo

Zobacz też: Schudła 64 KILOGRAMY! Zobacz NIESAMOWITĄ METAMORFOZĘ młodej Australijki!

Źródło:  uk.style.yahoo.com

Źródło zdjecia: uk.style.yahoo.com

Komentarze

Komentarze