Żona gwiazdora TVN popełniła SAMOBÓJSTWO w Boże Narodzenie!

Święta powinny się nam kojarzyć z czymś wspaniałym, ciepłym i magicznym, jednak nie dla wszystkich są one powodem do radości. Niektórzy obchodzą w tym czasie rocznicę śmierci swoich najbliższych, którzy odebrali sobie życie…

Oni odeszli w Wigilię i święta!

Krzysztof Krauze

samobójstwo
Instagram

Krzysztof Krauze był polskim operatorem, reżyserem i scenarzystą filmowym. Dał się również poznać, jako twórca filmów dokumentalnych i fabularnych. Wielokrotnie nagradzany na polskich i zagranicznych festiwalach. Reżyser zmarł 24 grudnia 2014 roku. Nie odebrał sobie jednak życia, tylko odszedł po długiej walce z choroba nowotworową. Do dziś pozostaje jednak w pamięci swoich wiernych fanów.

Tomasz Beksiński

samobójstwo
Instagram

Tomasz Beksiński był znanym dziennikarzem muzycznym i tłumaczem z języka angielskiego. Miał na swoim koncie m.in. przetłumaczenie „Milczenia owiec”, kilku filmów o Jamesie Bondzie i programów grupy Monty Pythona. Był synem słynnego malarza Zdzisława Beksińskiego. Tomasz odebrał sobie życie 24 grudnia 1999 roku. Miał zaledwie 41 lat.

Michał Sumiński

samobójstwo
YouTube

Michał Sumiński był słynnym polskim zoologiem, podróżnikiem i żeglarzem. Autorem programu telewizyjnego „Zwierzyniec”. Sumiński odszedł 25 grudnia 2011 roku w wieku 96 lat.

„Magik”

samobójstwo
YouTube

Piotr Łuszcz „Magik” był znanym raperem – śpiewał w zespole Kaliber 44 i Paktofonika. Artysta odebrał sobie życie 26 grudnia 2000 roku. 22-letni wówczas Piotr wyskoczył z okna ze swojego mieszkania w Katowicach-Bogucicach, osierocając malutkiego synka Filipa. W 2001 roku Piotr został pośmiertnie został nagrodzony nagrodą Fryderyka za album Kinematografia grupy Paktofonika w kategorii Album Roku – Hip-Hop. Z kolei, w 2011 roku został sklasyfikowany na 8. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu „Machina”, zaś rok później znalazł się na 11. miejscu analogicznej listy opublikowanej przez serwis Porcys.

Maciej Kuroń

samobójstwo
Instagram

Maciej Kuroń był polskim kucharzem, dziennikarzem oraz publicystą kulinarnym. Pracował również jako prezenter programów telewizyjnych o tematyce kulinarnej. Maciej był synem Grażyny i Jacka Kuroniów. Zmarł 25 grudnia 2008 roku na zawał serca mając zaledwie 48 lat. Pozostawił żonę i czwórkę dzieci.

Charlie Chaplin

samobójstwo
IG

Charlie Chaplin był angielskim aktorem, komikiem, twórcą filmowym oraz scenarzystą. Ale to nie wszystko, ponieważ był też montażystą, muzykiem, anarchistą oraz pisarzem! Największą sławę zyskał jednak grając w niemych filmach. Słynny aktor zmarł we śnie w Boże Narodzenie 1978 roku w Vevey w Szwajcarii w wieku 89 lat. Był ojcem 11-ciorga dzieci.

Chaplin zmarł na udar a jego ciało zostało skradzione przez grupę Szwajcarów, którzy próbowali zdobyć pieniądze od rodziny Chaplina. Ten plan jednak nie zadziałał. Przestępcy zostali złapani, a ciało Charliego znaleziono 11 tygodni później w pobliżu Jeziora Genewskiego. Na szczęście, dziś Charlie spoczywa już w spokoju, ponieważ grób legendarnego gwiazdora został zabetonowany, żeby zapobiec podobnym incydentom w przyszłości.

George Michael

samobójstwo
Instagram

Cały świat zamarł, kiedy dowiedział się o śmierci George’a Michaela. Artysta zmarł na serce w Boże Narodzenie 2016 roku. Oficjalna przyczyna jego śmierci została podana 7 marca 2017 r. Darren Salter, starszy koroner z Oxfordshire poinformował, że George zmarł z przyczyn naturalnych. Miał kardiomiopatię rozstrzeniową z zapaleniem mięśnia sercowego i stłuszczoną wątrobę. Mimo iż od śmierci gwiazdora miną niedługo trzy lata, jego fani wciąż nie mogą uwierzyć w to, co się stało…

Karen Friesicke

samobójstwo
IG

Karen Friesicke była niemiecką aktorką teatralną i filmową. Była związana nieformalnie z polskim aktorem Markiem Włodarczykiem, z którym miała dwóch synów – Vincenta i Simona. Tymczasowo mieszkała w Polsce. Niemiecka aktorka popełniła samobójstwo w Boże Narodzenie 2015 roku. Zwłoki znaleziono w spalonym samochodzie. Za życia, Karen zagrała w kilkudziesięciu filmach – głównie niemieckich oraz amerykańskich i japońskich. Warto dodać, że w 2008 roku zagrała epizodyczną rolę Ingrid Kruger w polskim serialu „Brzydula”.

Czytaj też: ZASKAKUJĄCE wieści na temat mamy Seweryna z programu „Rolnik szuka żony”. BRAŁA…

Źródło: Fakt.pl

Zdjęcia: Instagram, Pixabay, YouTube

 

Komentarze

Komentarze