Żona Wiśniewskiego powiedziała to otwarcie! „Okrutna prawda”.

Okropne słowa byłej żony Wiśniewskiego. To naprawdę straszne.

Pierwsze małżeństwo Michała Wiśniewskiego

Magda Femme była pierwszą z czterech żon Michała Wiśniewskiego i współtworzyła z nim zespół Ich Troje. Para była razem w latach 1996–2001. Niestety, Michał przez bardzo długi czas ukrywał przed światem fakt, że jest mężem Magdy. Dlaczego? Robił to z obawy o fanki, które według Michała mogłyby przestać przychodzić na koncerty zespołu. Piosenkarka opowiedziała o tej przykrej historii w jednym z ostatnich wywiadów.

Czytaj też: Dominika Tajner wreszcie WYZNAŁA, DLACZEGO ROZWODZI SIĘ Z WIŚNIEWSKIM!

Szczere wyznanie Magdy Femme

„Przede wszystkim, kiedy w 1996 roku braliśmy ślub, od razu mi oświadczył: Nie przyznajesz się, że jesteś moją żoną. Bo te wszystkie piszczące fanki na koncertach będą rozczarowane, przestaną się we mnie zakochiwać i będziemy mniej popularni. To byłby błąd marketingowy. Podporządkowałam się temu, bo przecież Michał, tak świetny biznesmen, na pewno ma rację. I nie miałam wtedy świadomości, jakie będą konsekwencje, że nigdy na przykład nie przeżyję z nim romantycznego wieczoru na spacerze, że nie będę mogła wziąć go na ulicy za rękę, pójść do parku, popatrzeć na zachód słońca. Że to wszystko, co mają zwykłe dziewczyny, mnie ominie” – powiedziała.

Sława za wszelką cenę

Magda niestety ma rację. Mimo iż była żoną Michała, przez cały czas była, „jakby obok”. Żadna kobieta nie byłaby zadowolona z takiego obrotu sprawy. Życie w iluzji bardzo męczyło gwiazdę, która w końcu postanowiła rozstać się ze znanym piosenkarzem.

Czytaj też: Mandaryna UJAWNIŁA długo skrywaną tajemnicę Wiśniewskiego!

View this post on Instagram

#skarzyskokamienna #koncert @ichtrojowianie

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Źródło: Wyborcza24.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze