ZOSTAWIŁA synków w PRZEDSZKOLU. DZIECI uległy SILNEMU POPARZENIU, a wychowawcy tłumaczą się, że… [SZOKUJĄCE VIDEO]

Mama dwóch synków była przerażona, kiedy odebrała swoje dzieci z przedszkola. Shaun Brodway nigdy nie przypuszczała, że zwykły dzień w przedszkolu może przemienić się w horror.

Wychowawcy placówki zadecydowali zabrać dzieci do parku wodnego. Tamtego dnia temperatura przekraczała 43 stopnie Celsjusza. Chłopcy zostali silnie poparzeni przez promienie słoneczne.

 

Dzieci będąc nad wodą, chcieli zdjąć koszulki, a wychowawcy nie zaprotestowali. Skóra dzieci nie była w żaden sposób zabezpieczona przed promieniowaniem UV. Chłopcy doznali poparzenia drugiego i trzeciego stopnia, a na ich plecach powstały przerażające pęcherze wypełnione płynem.

 

W momencie odbioru dzieci przez matkę z przedszkola, krzyczeli oni z bólu. Pracownicy tego przedszkola tłumaczyli się, że nie posmarowali ich filtrem, ponieważ w szkole zabrakło kremu. Shaun Brodway ze Stanów Zjednoczonych samotnie wychowuje dwójkę swoich dzieci.

Zobacz wstrząsający film!

 

 

Skóra dzieci jest niezmiernie wrażliwa na promieniowanie UV. Nawet krótka eskpozycja na silnym słońcu może okazać się zagrożeniem dla zdrowia i życia. Zawsze należy używać kremów z filtrem, które zapobiegają przed uszkodzeniem delikatnego naskórka.

 

ZOBACZ TEŻ:Czy PIJESZ napoje PROSTO Z PUSZKI? Sprawdź, CZYM TO GROZI!

 

Źródło:popularne/YouTube

Źródło nagrania:YouTube

Komentarze

Komentarze