Dziecko i Figura

Żywienie

Zrzuciła aż 64 KILOGRAMY! Wystarczył JEDEN PROSTY TRIK

kayla sue cody, jak schudnąć, operacja zmniejszenia żołądka, liczenie kalorii

Kayla Sue Cody ważyła ponad 130 kilogramów. Stwierdziła, że musi wprowadzić do swojego życia zmianę, by schudnąć. Zdecydowała się na operację.

Kobieta zgłosiła się do lekarza. Ten stwierdził, że zabieg zmniejszenia żołądka będzie trafnym rozwiązaniem. Wcześniej jednak Kayla musiała przez pół roku przestrzegać zasad ścisłej diety.

Z czego wynikała nadwaga w przypadku Kayli? To m.in. wina złego odżywiania, picia alkoholu i palenia papierosów.

Jak się okazało, wystarczyły 3 miesiące diety zaleconej przez lekarza, aby kobieta zrzuciła 13 kilo. To zmotywowało ją do samodzielnego działania. Stwierdziła, że sama będzie walczyć ze zbędnymi kilogramami i nie podda się operacji.

Efekt? Kayla zrzuciła 64 kilogramy. To oznacza, że schudła połowę liczby kilogramów, które waga pokazywała przed odchudzaniem!

Jak to zrobiła? Kayla liczyła kalorie. Dziennie spożywała 1500 kcal. Jadła głównie owoce, warzywa, jaja i płatki owsiane.

Zaczęła też ćwiczyć. Wykonuje trening cardio i siłowy.

Początkowo Kayla zakładała, że schudnie 10 kilo. Zmieniała cel, kiedy udało się osiągnąć poprzedni. Jej zdaniem, małe kroki do klucz do sukcesu.

Teraz jednak ma inny problem. Po zbędnych kilogramach została pamiątka w postaci obwisłej skóry. Planuje poddać się operacji usunięcia jej nadmiaru.

kayla sue cody, jak schudnąć, operacja zmniejszenia żołądka, liczenie kalorii

Zobacz też: Była tak OTYŁA, że ważyła się na WADZE PRZEMYSŁOWEJ! Zrzuciła ponad 120 kg

Źródło: independent.co.uk
Źródło zdjęcia: independent.co.uk
  
Wyżej