ALARM! Robiłeś zakupy w TYM sklepie? Mogłeś się zarazić!

W Lidlu w Wyszkowie przebywała osoba chora na koronawirusa! Inspektorat Sanitarny apeluje!

Jeden z klientów odwiedzających sklep Lidla na terenie Wyszkowa, ma koronawirusa. Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Wyszkowie apeluje do wszystkich osób, które w Wielką Sobotę robiły zakupy w tym sklepie, o pilny kontakt z Sanepidem oraz baczne obserwowanie, czy nie mają objawów COVID-19.

Gdzie dokładnie przebywał chory?

Tuż przed samymi świętami, a dokładnie w Wielką Sobotę, mężczyzna robił zakupy w sklepie Lidl przy ul. Świętojańskiej w Wyszkowie. Według informacji przekazanych przez Sanepid, osoba została wcześniej zakażona koronawirusem podczas wizyty w jednym z warszawskim szpitali.

Czytaj też: Czy fala upałów POKONA PANDEMIĘ? Naukowcy już wiedzą!

sklepie
IG

Apel Sanepidu

Sanepid wystosował apel do wszystkich klientów, którzy tego dnia przebywali w tym sklepie prosząc ich są o pilny kontakt.

„Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wyszkowie prosi o telefoniczne zgłaszanie się osób, które 11 kwietnia 2020r. (Wielka Sobota) w godz. 11.30 – 13.30 robiły zakupy w sklepie Lidl w Wyszkowie ul. Świętojańska 54a. Wśród klientów była osoba, u której potwierdzono obecność koronawirusa” – poinformowano w oficjalnym komunikacie.

Jak można się skontaktować?

Klienci sklepu powinny zgłosić się pod numery telefonu: 29-742-32-45, 29-742-32-54 oraz 510-208-072

Czytaj też: IDZIE PRZEŁOM? Odkryto LEK blokujący koronawirusy! To…

Źródło: Super Express

Zdjęcie: Lidl, Instagram

Komentarze

Komentarze