Anna Mucha w DZIURAWYCH spodniach! Zgrabne uda? (Zdjęcie!)

Anna Mucha przyłączyła się do bardzo ważnej akcji, która ma na celu zadbanie o zdrowie i życie osób starszych. Legia Warszawa postanowiła stworzyć kampanię, dzięki której każdy potrzebujący otrzyma ciepły posiłek. Zobaczcie, jak aktorka zaprezentowała się podczas akcji!

Dziurawe spodnie

Anna Mucha przyłączyła się do akcji Legii Warszawa – „Gotowi do pomocy”. Aktorka pojawiła się na stadionie Legii w Warszawie w skórzanej kurtce, lekko podkręconych włosach i w ciemnych dżinsach z ogromną dziurą na prawym udzie. Wyglądała wprost obłędnie!

„Wzięłam udział w jednej z najcudowniejszych i uskrzydlajacych akcji ever ! codziennie w ramach #gotowidopomocy @legiawarszawa rozdaje darmowe posiłki już ponad 700osobom potrzebującym (głównie starszym i samotnym!) Ty tez możesz zostać wolontariuszem ! wystarczy dobra wola !!! codziennie o 12 pod stadionem Legii rozdawane są posiłki wraz z lista adresatów ! zgłoś się jako wolontariusz i poczuj jak dobroć uskrzydla ! ❤️❤️❤️ 👏🏼 @legiawarszawa dziękuje ze mogłam wziąć udział w tej akcji” – podpisała fotografię.

Czytaj też: Anna Mucha SKOMENTOWAŁA swoje rozstanie z Marcelem Sorą? Zaskakujący wpis!

spodniach
IG

Co za uda!

Bystrym oczom internautów nie umknął oczywiście jeden szczegół – masywne i bardzo zgrabne uda Ani. Niektórzy wprost rozpływali się nad kształtami gwiazdy.

„Aż pani spodnie od tego pomagania pękły 😁 A tak poważnie to złoty człowiek i każdy powinien brać przykład! Po prostu złota kobieta”.

„Anka spodnie o blat w kuchni podarlas z czego masz ten blat😂😂😂😂”.

„Wyglądasz sexi, jak zwykle!”.

„Brawo widać że wyjście z domu uskrzydlilo Ciebie a jeszcze przy takiej akcji wow. Szacun tak trzymać ❤️”.

„Szacun Aniu 👏👏👏Materiał ze spodni poszedł na maseczkę rozumiem😂”.

„Fajna inicjatywa 👏 PS. Bida, kryzys już spodnie potargane nawet Anna Mucha ma 😭 dam namiary to babulenka Ci zszyje jakby co 👍” – pisali fani.

Kusząca?

Czytaj też: Mucha przyłapana z Wojewódzkim! Publicznie zaczęła mu…

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze