BOHOSIEWICZ wydała KSIĄŻKĘ kucharską! CENA jest SZOKUJĄCO wysoka, bo wynosi aż…

Sonia Bohosiewicz postanowiła zostać autorką i wydała książkę.

Do tej pory Bohosiewicz chwaliła się swoimi dziełami kulinarnymi na instargramie opatrując je haszatgiem „leniwazona”. Teraz swoje przepisy postanowiła zawrzeć w książce właśnie o tym tytule tj. „Leniwa żona”.

Dlaczego leniwa? Bo nie ma za dużo czasu, by siedzieć w kuchni, stąd przepisy są proste i szybkie.

„Czasami , pomimo aktorskich kreacji wypełniających po brzegi mój terminarz, wchodzę do kuchni, zakładam koronę i zaczynam rządzić.

„Zarządzam kwadrans w siódmym niebie! ” ogłaszam i wyczarowuje gofry z bitą śmietaną, albo szarlotkę, albo ciastka Kaśki, albo coś innego, równie pysznego.

Zapach roznosi się po całym zamku kusząc Króla i Książęta, i juz po chwili, wszyscy są razem w kuchni i jedzą mi z ręki.

Owe przepisy magiczne, są czasem moimi recepturami, ale czasem, są to kompozycje królowych innych zamków.”

instagram.com/soniabohosiewicz/

 

Obecnie książkę można kupić jedynie przez stronę internetową, a cena tej pozycji jest zaskakująca. W księgarni książki kucharskie kupimy już za kilkanaście złotych. Wydane w twardej oprawie czy o większej objętości mogą kosztować kilkadziesiąt, do stu złotych.

Tymczasem książka Sonii Bohosiewicz kosztuje 149 zł. plus 18 zł. wysyłka, co daje nam 167 zł. Zatem żona według Bohosiewicz jest nie tylko leniwa ale i majętna 🙂

 

Czytaj także: Komedia czy tragedia? Jaka jest książka Małgorzaty Rozenek?

 

na podst. instagram.com/soniabohosiewicz/; sklep.leniwazona.pl

Komentarze

Komentarze