Cameron Diaz została po raz pierwszy MAMĄ! Znamy imię i płeć dziecka!

Cameron Diaz została po raz pierwszy mamą! 47-letnia aktorka urodziła właśnie dziecko! To synek czy córka? Jakie imię dostało jej maleństwo?

Skrywana w tajemnicy ciąża

Cameron Diaz bardzo długo skrywała w tajemnicy to, że będzie miała dziecko. Aktorka poinformowała o tym dopiero pod koniec swojej ciąży, kiedy była już ona w zaawansowanym stanie.

Gwiazda od pięciu lat jest związana z młodszym o siedem lat muzykiem Benjim Maddenem. Para poinformowała, że na świat przyszło ich pierwsze wspólne dziecko!

mamą
Instagram

Synek czy córka?

Czytaj też: Mama idzie do pracy. Jak zrobić DOBRE pierwsze wrażenie na pracodawcach?

Aktorka urodziła córeczkę – Raddix Madden.

„Mimo iż jesteśmy niezwykle szczęśliwi, mogąc podzielić się tą szczęśliwą wiadomością, czujemy jednak silny impuls, by chronić prywatność naszego maleństwa. Nie będziemy więc wrzucać żadnych zdjęć ani ujawniać żadnych dodatkowych informacji poza tą, że nasza córeczka jest niezwykle urocza” – napisała na swoim Instagramie Diaz.

Kim jest mąż gwiazdy, Benji Madden?

Benji Madden (właśc. Benjamin Levi Combs) – to amerykański gitarzysta i wokalista zespołu Good Charlotte, który współtworzy ze swoim bratem bliźniakiem Joelem. 5 stycznia 2015 roku ożenił się z Cameron Diaz, z kolei jego rodzony brat jest mężem amerykańskiej aktorki Nicole Richie, z którą wychowuje dwójkę dzieci – Harlow Madden i Sparrowa Maddena.

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy! Przy okazji – jak wam się podoba oryginalne imię małej?

Czytaj też: Chcesz być IDEALNĄ MAMĄ? Oto 5 powodów, aby PRZESTAĆ tak myśleć!

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze