Dziecko i Figura

Aktywność fizyczna

Celebryci CHWALĄ się bieganiem z WÓZKIEM, ale BIJE ich na głowę AMATORKA, która z niemowlakiem PRZEBIEGŁA…

Bieganie z wózkiem robi się modne.

 

Przekonuje nas o tym choćby Anna Lewandowska, która na swoim blogu zachęca do takiej aktywności.

 

View this post on Instagram

Na koniec dnia 6 km z wózkiem (liczy się podwójnie 🙋🏻‍♀️👧) Dlaczego warto zacząć biegać z wózkiem? ✅szybciej wrócisz do formy ✅spędzisz czas z maluchem na świeżym powietrzu ✅wyprodukujesz endorfiny ✅rozwiniesz świadomość dziecka o zaletach aktywności fizycznej ✅od najmłodszych lat będziesz wyrabiać w swoim dziecku dobre nawyki Już w SOBOTĘ szykuję dla Was Drogie Mamy specjalny wpis … ❗️❗️❗️#healthyplanbyann #run #runmom #healthymom #fitmom #annalewandowska At the end of the day, 6 km with a pram (counts double 🙋🏻♀️😉) Why is it worth to start running with a pram? ✅You'll be back in shape faster ✅You will spend time outdoors with your toddler ✅You are producing endorphins ✅you will build your child awareness about the benefits of physical activity ✅You will shape your child good habits starting from the early age

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

 

Biega także Filip Chajzer.

 

Standardowo uznaje się, że biegać można z dzieckiem, które już samodzielnie i stabilnie siedzi – czyli „biega” w spacerówce.

I jak przyznają celebryci, biegają rekreacyjnie. Anna Lewandowska pokonuje np. 6 km trasy, Filip Chajzer dłuższe, bo wspomina o biegu 15 km.

 

Tymczasem blogerka z bieganiezwozkiem.pl przebiegła właśnie półmaraton i to z malutkim dzieckiem, które jeszcze „podróżuje” w wózku z gondolą – relacja TUTAJ.

 

Podziwiać, czy krytykować za nieodpowiedzialność?

 

 

fot. instagram.com/annalewandowskahpba/  
Wyżej