Dziecko i Figura

Aktywność fizyczna

Chcesz podróżować z bliskimi, ale NIE MASZ PIENIĘDZY? Zacznij OD TEGO!

tanie podróże, tanie linie lotnicze, tanie noclegi

Rozmawiając z bliskimi często słyszymy: „Pojechałbym gdzieś, ale sam rozumiesz, nie stać mnie!”. To błędne myślenie. W dzisiejszych czasach podróżowanie może być tańsze niż ci się wydaje. Istnieje wiele linii lotniczych, a także stron internetowych z tanimi noclegami, z pomocą których odbędziesz podróż swojego życia… za niewielką opłatą. 

Poszukaj tanich lotów

Za pomocą takich stron jak Momondo czy Skyscanner możesz wyszukać najtańsze połączenia do poszczególnych krajów. Strony te analizują wszystkie linie lotnicze i finalnie podają ci informację o najniższej cenie biletu. Znajdziesz na nich również informację o miesiącach, w których szczególnie warto podróżować ze względu na panujące wówczas ceny.

Zdecyduj się na pobyt grupowy

Zabierając ze sobą bliskich lub przyjaciół obniżysz koszty paliwa, prowiantu czy noclegów.

Szukaj przecenionych ofert

W internecie jest mnóstwo stron, które oferują bardzo konkurencyjne ceny usług i noclegów. Skorzystaj z nich. Przykładem mogą być strony: groupon czy booking. Znajdziesz na nich rabaty nawet do -70%.

Zdecyduj się na wypoczynek poza sezonem

Ceny w sezonie są bardzo wysokie. Jeśli zdecydujesz się na wypoczynek w okresie jesiennym czy zimowym- zaoszczędzisz nawet do 1000 złotych za osobę na wycieczce zagranicznej. Unikniesz tłumów i będziesz mógł cieszyć się spokojem.

Śniadania i obiady- Zdecyduj się na ‚happy hours’

W barach, klubach i pubach określeniem happy hours nazywa się okres czasu, w którym obowiązują promocje dla klientów nawet do -50%. Zwykle obowiązują w godzinach porannych np. 10:00- 12:00 lub w porach obiadowych np. 12:00-15:00. Po co wydawać krocie na obiad, który możesz kupić w cenie z rabatem? Rozejrzyj się po okolicy i zapytaj właścicieli lokali o tzw. happy hours 🙂 Za resztę pieniędzy możesz kupić paliwo lub pamiątki dla rodziny.

Zobacz też: Celebryci CHWALĄ się bieganiem z WÓZKIEM, ale BIJE ich na głowę AMATORKA, która z niemowlakiem PRZEBIEGŁA…

Źródło: busemprzezswiat.pl

Źródło zdjęcia: pixabay.com

 
  
Wyżej