„CHCIAŁA mieć DZIECI no to ma!” – Tak Maciej DOWBOR mówi do… (FOTO)

Maciej Dowbor, prezenter związany z telewizją Polsat, ma specyficzne poczucie humoru.

Syn Katarzyny Dowbor już nieraz pokazał, że do siebie i swojej rodziny ma bardzo duży dystans. Przykładowo doniesienia na temat tego, że jego matka majątek przepisała na psy i koty, zareagował tak:

 

„Mamusiu!!! Jak możesz?! A ja tak liczyłem, że się obłowię!! 😜😂 My @joannakoroniewska już od dawna dzielimy skórę na niedźwiedziu, a Ty chcesz wszystko przepisać na te sierściuchy?! A co z Twoimi dziećmi?! Co z wnuczkami?! Why why why ?! 😂😂😂😂😂 „

 

Teraz Dowbor postanowił pośmiać się ze swojej żony. Razem z Joanną Koroniewską (są małżeństwem od 2014 r.) wybrali się pobiegać, z tym że Joanna biegła z wózkiem. Maciej zamieścił zdjęcie ze wspólnego treningu.

 

dowbor
instagram.com/maciej_dowbor/

 

I napisał tak:

„Naprawdę nie wiem co tak wolno biega ta @joannakoroniewska?!😂😂 Że niby ma ciężko? Chciała mieć dzieci no to ma!! 😂”

 

Czytaj także: Joanna Koroniewska wrzuciła NA INSTAGRAM zdjęcie SPRZED 10 LAT! Bardzo się zmieniła?

 

Zatem tak Maciej Dowbor mówi do swojej żony. Ona jednak nie pozostała mu dłużna i szybko wstawiła post na swoim profilu na instagramie:

 

„No co za burak z tego @maciej_dowbor. Nie dość, że nie pomaga to jeszcze takie herezje u siebie pisze. Mistrz ściemy i ciętej riposty od siedmiu boleści się znalazł… Za nikogo NICzego nie targam. Targam bo lubię. Targam bo chcę. Targam bo KOCHAM. A nie dlatego, że MUSZĘ. Zresztą z TRÓJKĄ dzieci w domu (półtora roku, 10 lat i 40 🤦‍♀️🚀💥) oraz z psem NIGDY nie jest łatwo. (🤷‍♀️🤦‍♀️)Ale jakoś daję radę. 💪🙌 My Kobiety ZAWSZE mamy dodatkowe doładowanie a ONI mogą nam tego TYLKO pozazdrościć. 😂😂✌️”

 

Przypomnijmy, że para ma DWÓJKĘ dzieci – Janinę (ur. 2009) i Helenę (ur. 2018), zatem trzecim, 40-letnim dzieckiem jest zapewne sam Maciej.

Wygląda więc na to, że z tej potyczki słownej to Joanna wyszła zwycięsko 🙂

 

fot. instagram.com/maciej_dowbor/

 

 

Komentarze

Komentarze