Chrissy Teigen UBRAŁA W TO synka! Internauci nie kryli OBURZENIA!

Chrissy Teigen wzbudziła ostatnio spore kontrowersje w sieci. A wszystko dlatego, że ubrała swojego synka w…

Kim jest Chrissy Teigen?

Chrissy Teigen to amerykańska modelka, osobowość telewizyjna i autorka książek. Oryginalną urodę zawdzięcza swoim korzeniom – jej matka jest Tajką, a jej ojciec jest pochodzenia norweskiego. Prywatnie Teigen jest od 7 lat żoną znanego piosenkarza Johna Legenda. Para ma dwoje dzieci – córkę Lunę (ur. 14 kwietnia 2016 r.)  i syna Milesa (ur. 16 maja 2018 r.). Co ciekawe, oboje z nich poczęto poprzez zapłodnienie in vitro…

Czytaj też: Urodziła dzieci swojego SYNA! Tak wyglądają…

ubrała
Instagram

Skandal!

Ostatnio na Twitterze wybuchł prawdziwy skandal z udziałem synka gwiazdy – Milesa. Chłopiec skończył niedawno 20 miesięcy. Z tej okazji jego mama opublikowała w sieci zdjęcie, na którym maluch pozuje z planszą podsumowującą jego dotychczasowy rozwój.

Na obrazku zawarto mnóstwo informacji – jego upodobania, to, czego nie lubi, ulubioną piosenkę/kołysankę, ulubioną bajkę na dobranoc, liczbę zębów, a także wzrost i wagę. Niestety, pewna rzecz bardzo się nie spodobała jednej z internautek – a mianowicie strój chłopca. Miles jest na zdjęciu ubrany w beżowy dres Gucci, co wręcz oburzyło jedną z użytkowniczek Twittera. Dlaczego?

ubrała
Instagram

Kobieta nie mogła zrozumieć, dlaczego Chrissy ubrała synka z taki drogi strój. Najwidoczniej jej zdaniem gwiazda powinna wybrać coś bardziej „przyziemnego”.

Użytkowniczka napisała: „Czy konieczne było kupienie synowi dresu Gucci?”

Ostra odpowiedź Chrissy

Internautka na pewno nie spodziewała się, że doczeka się tak szybkiej i zdecydowanej odpowiedzi.

Chrissy użyła tylko dwóch dosadnie brzmiących słów:

„Tak, dziw*o!”.

Mimo iż gwiazda bardzo rzadko wchodzi w „pyskówki” z internautami, tym razem postanowiła zrobić wyjątek i odpowiedzieć na złośliwy komentarz.

Spodziewaliście się po niej takiej reakcji?

Czytaj też: Matka kupiła córce lalkę. Była W SZOKU, kiedy zajrzała pod sukienkę!

ubrała
Instagram

Źródło: Twitter

Zdjęcia: Twitter, Instagram

Komentarze

Komentarze