Ciężarna Małgorzata Tomaszewska zapadła na chorobę zakaźną! Wiemy, JAK się czuje!

34-letnia Małgorzata Tomaszewska w sierpniu 2023 roku poinformowała, że jest w ciąży. Będzie to jej drugie dziecko.

Po ślubie z Turkiem – Ahmet Seyfi Yigit Tarci – urodził się jej syn Enzo (2017). Para jednak się rozwiodła i Małgorzata Tomaszewska jest w kolejnym związku z mężczyzną, którego tożsamości nie chce ujawniać.

Druga ciąża prezenterki „Pytania na Śniadanie” nie przebiega spokojnie. Już we wrześniu 2023 r. Tomaszewska mocno się rozchorowała i mówiła, że nie może oddychać. Teraz zapadła na chorobę zakaźną.

 

https://www.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/

 

Małgorzata Tomaszewska – ospa

 

W miniony weekend ciężarna 34-latka poinformowała, że jest chora na ospę wietrzną. Jest to choroba zakaźna, którą przechodzi się zazwyczaj w wieku dziecięcym.

Kobieta, która zachoruje na ospę będąc w ciąży, może mieć poważne powikłania. U dziecka może dojść do wtórnego zakażenia, zapalenia opon mózgowych i innych schorzeń. Wszystko jednak zależy od tego, w jakim wieku jest płód.

 

Jak się czuje Małgorzata Tomaszewska?

 

Na szczęście prezenterka na ospę zachorowała sporo po 20 tygodniu ciąży (do tego czasu jest największe ryzyko). Ma więc nadzieję, że obędzie się bez komplikacji.

Na udostępnionym dziś nagraniu powiedziała, że czuje się już lepiej. W miejsce wykwitów pojawiają się już strupki, co oznacza, że choroba powoli mija.

Dziennikarka podziękowała też za wszystkie życzenia oraz wsparcie, jakie dostała od swoich fanów.

 

Tych TRZECH warzyw NIE jedz zimą. Dietetyk ostrzega!

Komentarze

Komentarze