Doda WAŻY tylko 53 kg! Przeczytaj JAKI jest SEKRET jej szczupłej SYLWETKI?!

Przy swoim wzroście piosenkarka waży niewiele, jednak pokazała też zdjęcie na którym jest troszkę bardziej umięśniona.

Na pierwszej fotografii Doda waży 55 kg i widać, że jest umięśniona. Jednak sama wokalistka lepiej czuje się teraz, gdy ma o 2 kilo mniej:

 

„Tak wyglądałam w 2015 kiedy robiłam mocne treningi co drugi dzień i każdego dnia pół godzinny bieg.Na następnym zdjęciu cały czas ta sama dieta ale siłownia zamieniona na lekkie cardio i wykluczenie treningu siłowego 😛😬4 lata później wyglądam 4 razy lepiej. Na pierwszym zdjęciu 55 kg,na drugim 53 kg. DOBIERAJCIE TRENINGI ,które dodają uroku,a nie masy🤦🏼‍♀️ ( dałam zdjęcie gdzie lepiej widać teraz😈)”

 

Doda z 55 i 53 kg – instagram.com/dodaqueen/

 

Zatem według wokalistki podstawą dobrego wyglądu jest prawidłowa dieta oraz odpowiednio dobrane ćwiczenia. Jak widać Doda woli siebie mniej umięśnioną, a szczuplejszą, choć zdania fanów są podzielone. Jedni twierdzą, że lepiej wyglądała w wersji „grubszej”, inni że to teraz piosenkarka lepiej się prezentuje. Wiadomo –  to rzecz gustu.

Przypomnijmy, że Doda ma 169 cm wzrostu, więc jej obecne BMI jest na granicy normy. Wynosi ono 18,56 podczas gdy niedowaga jest poniżej 18.50.

Czytaj także: Gdy ĆWICZENIA i zdrowa DIETA przeradzają się w OBSESJĘ… JAK rozpoznać ORTOREKSJĘ?

Komentarze

Komentarze