Dominika Gwit zrobiła test. Wynik mocno ją zaskoczył! [VIDEO}

W 2014 roku Dominika Gwit przeszła spektakularną metamorfozę. Aktorka zrzuciła około 50 kilogramów i była wręcz nie do poznania.

Pożnie jednak wróciła do dawnej wagi i pulchnej figury. Dopiero dużo później Dominika Gwit przyznała, że powodem jej nadwagi jest choroba. Aktorka cierpi bowiem na zespół metaboliczny.

 

Jednak pomimo problemów ze zdrowiem, udało jej się zajść w ciążę i właśnie zaczęła trzeci trymestr. Nieco wcześniej zrobiła „test sukienki”.

 

https://www.instagram.com/dominikagwit/

 

Test polegać miał na sprawdzeniu, czy nadal mieści się w sukienki z przed ciąży. Wynik testu był zaskakujący, bo okazało się, że aktorka nadal nosi ten sam rozmiar.

 

Dziś zrobiłam TEST SUKIENKI! 🤗W związku z tym, że zaraz zaczynam 3 trymestr, chciałam się przekonać, czy nadal wchodzę w swoje ulubione sukienki. 😆 Okazało się, że tak!!!!🎉 Brzuszek rośnie, ale na razie rozmiar ten sam 😁 A u Was jak to było?💜 Chociaż i tak najważniejsze jest to, że jesteśmy zdrowi! 😍

– napisała przyszła mama.

 

Pod nagraniem Dominiki internautki dzieliły się swoimi doświadczeniami dotyczącymi przybierania na wadze w ciąży, czy też przeciwnie – że ciąży wcale nie było widać.

 

Komentarze

Komentarze