Donald Trump KRYTYCZNIE o testach na koronawirusa! „Są PRZEREKLAMOWANE…”

Zdaniem Donalda Trumpa, testy na obecność koronawirusa „są przereklamowane”.

Odwiedził fabrykę

Donald Trump odwiedził ostatnio fabrykę w Pensylwanii, w której produkowane są różne sprzęty medyczne. Podczas zwiedzania fabryki lider USA stwierdził, że testy na obecność koronawirusa „są przereklamowane”. Mimo to dodał, że testy, które są w posiadaniu USA, „są najwyższej jakości”.

Gdzie tu logika?

O nią w przypadku Trumpa niestety trudno…

Mamy najlepsze testy na świecie. Możliwe, że te testy są, szczerze mówiąc, przereklamowane. Możliwe, że są przereklamowane” – cytuje prezydenta „The Hill”.

Czytaj też: Czy fala upałów POKONA PANDEMIĘ? Naukowcy już wiedzą!

testy
Pixabay

Dlaczego w Stanach jest najwięcej zachorowań?

Zdaniem Trumpa, USA ma najwięcej zachorowań, ponieważ w kraju tym robi się najwięcej testów.

Mamy więcej przypadków niż ktokolwiek na świecie, ale dlaczego? Ponieważ wykonujemy więcej testów. […] Gdy testujesz, dowiadujesz się, że coś jest nie tak z ludźmi. Wykonując niewiele testów, mielibyśmy bardzo niewiele przypadków. To kwestia zdrowego rozsądku” – wyjaśnił prezydent USA w trakcie wizyty w fabryce Owens & Minor Inc. w Allentown („The Hill”).

Niestosowne zachowanie

Jak donosi „Independent”, w trakcie wizyty w fabryce Donald Trump odmówił założenia maseczki ochronnej, mimo iż wszyscy, z którymi się spotkał byli w nią wyposażeni. W jednym z wywiadów przyznał, że nie będzie nosić maseczki, ponieważ chce, żeby więcej sprzętu medycznego zostało dla tych, którzy tego naprawdę potrzebują, czyli dla lekarzy…

Czytaj też: Jak zwiększyć odporność podczas epidemii koronawirusa?

Źródło: O2

Zdjęcia: Pixabay

Komentarze

Komentarze