Koronawirus ZABIŁ 3 BLISKIE OSOBY Madonny! Niestety, jedną z nich jest jej…

COVID-19 zbiera coraz większe żniwo. Ostatnio śmiercionośny wirus zabił kilka osób z bliskiego otoczenia Madonny. Piosenkarka opublikowała w sieci dramatyczne wideo, z którego wynika, że…

Dramat Madonny

Koronawirus nie oszczędza nikogo. Zabija młodych, starych, zwykłych ludzi oraz sławnych i bogatych. Ostatnio, z powodu COVID-19 zmarło kilka osób w bliskiego otoczenia Madonny.

Piosenkarka pogrążyła się w rozpaczy, ponieważ straciła nie tylko członka rodziny ale też dwoje bliskich przyjaciół.

Czytaj też: Czy fala upałów POKONA PANDEMIĘ? Naukowcy już wiedzą!

Wstrząsające wyznanie

“W ciągu ostatnich 24 godzin umarł mój kuzyn, brat mojego ochroniarza i Orlando Puerta, osoba, która odegrała bardzo ważną rolę w moim życiu” – powiedziała załamana artystka na Twitterze.

Czytaj też: Biedronka, Lidl… NOWE GODZINY otwarcia po świętach! Co się zmieniło?

Kim byli zmarli?

Gwiazda wyjaśniła, że Orlando Puerta był człowiekiem, który tworzył jej muzykę. Mężczyzna zmarł w wieku 55 lat z powodu infekcji dróg oddechowych. Był wieloletnim współpracownikiem Madonny i osobą odpowiedzialną za wiele jej hitów.

“Przywrócenie moich zremiksowanych piosenek, było dziełem pasji i zaangażowania Orlando. Jestem bardzo zasmucona tym, co się stało…” – powiedziała.

Czytaj też: Kiedy skończy się pandemia koronawirusa? Krzysztof Jackowski PODAŁ DATĘ!

Madonny
IG

Szczególnie mocno dotknęła ją oczywiście śmierć jej kuzyna, który był jeszcze młodym człowiekiem. W dalszej części nagrania artystka ujawniła, że właśnie dołączyła do Fundacji Billa i Melindy Gatesów, której celem jest jak najszybsze wynalezienie skutecznego leczenia oraz szczepionki na COVID-19.

“Potrzebujemy tego, żeby chronić pracowników służby zdrowia, najbardziej bezbronnych oraz wszystkich naszych przyjaciół i członków naszych rodzin” – powiedziała wokalistka.

Czytaj też: ZŁE wieści na temat koronawirusa! Powróci z JESZCZE większą siłą już w…

Madonny
IG

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze