DRAMATYCZNE wieści! Tomasz Stockinger trafił DO SZPITALA!

Tomasz Stockinger trafił do szpitala! Co dokładnie mu dolega? Co o stanie zdrowia aktora „Klanu” mówią opiekujący się nim lekarze?

Tomasz Stockinger nie jest ostatnio w najlepszym stanie. Gwiazdor trafił właśnie do szpitala. O jego hospitalizacji opowiedziała prasie Dorota Kamińska – przyjaciółka i serialowa żona aktora.

Wszyscy fani Stockingera byli bardzo zaniepokojeni na wieść o tym, że ich ulubiony aktor trafił do szpitala. Mimo iż syn Tomasza nie chciał zdradzić, dlaczego bohater „Klanu” trafił do kliniki, zrobiła to jego serialowa żona.

Dorota Kamińska ujawniła, że aktor został przewieziony do szpitala w związku z komplikacjami, które pojawiły się po przebytym przez niego zapaleniu płuc.

Czytaj też: TAK choroba zmieniła Królikowskiego. Nic nie będzie już…

Choroba Tomka wszystkich nas zaskoczyła, bo on nigdy nie narzekał na zdrowie. Wręcz przeciwnie, chwalił się świetną kondycją, dobrym samopoczuciem. On jest człowiekiem wysportowanym, dużo gra w tenisa, stosuje dietę. Nic nie wskazywało, że coś jest nie tak” – powiedziała „Faktowi” Dorota Kamińska.

Aktorka dodała, że serialowi przyjaciele aktora są bardzo zaniepokojeni stanem jego zdrowia. Martwi się też, że przez nieobecność Stockingera na planie, ona także może mieć mniej pracy…

Kamińska doskonale jednak wie, że teraz najważniejsze jest zdrowie Tomka.

Jego nieobecność w serialu pewnie wpłynie na mój wątek i pewnie będzie mnie mniej niedługo na ekranie, bo jednak mam głównie sceny z Tomkiem, ale to sprawa drugorzędna. Najważniejsze jest zdrowie Tomka, by doszedł do siebie i do nas wrócił. Nic innego się nie liczy” – zapewnia.

Pozostaje nam życzyć aktorowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Czytaj też: CHOROBA niszczy Tomasza Lisa! Przekazano straszne informacje!

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram, YouTube

Komentarze

Komentarze