Dziś już tak NIE WYGLĄDA. Dzięki 6 PROSTYM zasadom ZRZUCIŁA 68 KILO

W ciąży Kassidy znacznie przytyła. W pewnym momencie ważyła ok. 115 kilogramów. Nie mogła patrzeć na swoje odbicie w lustrze. Po porodzie zabrała się więc do pracy na figurą i w rezultacie schudła prawie 70 kilo. Zajęło jej to 1,5 roku.

Co zrobiła? Jakie zmiany wprowadziła do swojego trybu życia, aby schudnąć? Przede wszystkim zaczęła pić więcej wody. Codziennie przyjmowała ok. 3 litrów, aby nawodnić organizm.

Po drugie, nie stosowała drastycznych głodówek. Zdrowo się odżywiała, a podstawę jej menu stanowiły ryby, kurczak, owoce i warzywa. Po trzecie, Kassidy nie liczyła kalorii. Uważa, że jest to stresujące, a poza tym wystarczy jeść rozsądnie.

Po czwarte, kobieta planowała posiłki. Co weekend przygotowywała plan żywieniowy na kolejny tydzień. Wcześniej też gotowała posiłki, by uniknąć pokusy zamówienia fast foodu, gdy nie miała w lodówce nic do zjedzenia.

Po piąte, zaczęła prowadzić aktywny tryb życia. Ćwiczyła 5 razy w tygodniu. Ostatnia zasada to monitorowanie wyników. Kassidy robiła systematycznie zdjęcia sylwetki i zapisywała postępy. To bardzo ją motywowało do kontynuowania walki o szczupłą sylwetkę.

kassidy linde

Więcej zdjęć dokumentujących metamorfozę Kassidy na jej profilu na Instagramie.

Zobacz też: SCHUDŁA prawie 60 KG, by ukarać męża. Wystarczyły DWIE PROSTE zmiany

Źródło: trimmedandtoned.com
Źródło zdjęć: Instagram

Komentarze

Komentarze