Dziecko i Figura

Główna

Ewa DRZYZGA pokazała swój SPOSÓB na ładowanie życiowych BATERII! (FOTO) Zobacz, czy SPRAWDZI się także u Ciebie?

drzyzga

Kojarzymy ja przede wszystkim jako prowadzącą program Rozmowy w Toku, jednak teraz Ewa Drzyzga zajmuje się sprawami związanymi ze zdrowiem.

Drzyzga aż przez 16 lat była gwiazdą topowego talk-show w TVN. Tymczasem od kwietnia 2017 prowadzi „36,6°C” czyli program poświęcony zdrowiu:

 

„W programie z pomocą najlepszych specjalistów, często światowej sławy lekarzy, przedstawimy sprawdzone, skuteczne i pewne metody walki z chorobami. Dzięki zespołowi ekspertów i konsultantów widzowie będą mogli poznać najnowsze technologie medyczne i dowiedzieć się jak do nich dotrzeć.
Opowiemy jak łatwo i skutecznie, potwierdzonymi przez specjalistów sposobami, zadbać o zdrowie. Nie tylko poprzez zdrowy styl życia, ale i przez skuteczną diagnostykę, która może zapobiec chorobom lub wykryć ja we wczesnym stadium.” – czytamy na stronie tvn.pl.

 

Jak to zwykle bywa, praca przenika się z życiem prywatnym i wpływa na zainteresowania. Można to zaobserwować właśnie na instagramie Ewy Drzyzga. Gdy jest upał – przypomina o piciu wody, gdy pisze o pracy, pyta czy znajdujemy też chwilę dla siebie, i tak dalej.

W ostatnim wpisie prezenterka zamieściła bardzo sympatyczne zdjęcie. Pod fotografią jest podpis:

 

W drodze do Warszawy przerwa na ładowanie baterii 🔋☀ „

 

ewa drzyzga

fot. instagram.com/ewa_drzyzga/

Czytaj także:  Joanna KORONIEWSKA odleciała bardzo, bardzo DALEKO! Zobacz, GDZIE?!

 

A na zdjęciu widzimy Ewę Drzyzga rozciągniętą na beli słomy. Bardzo podoba nam się ta koncepcja, ponieważ po pierwsze: będąc w trasie bardzo często „zapominamy” o robieniu przerw. Po drugie, nawet jeśli zatrzymamy się na postój to często jest to klimatyzowany fast food i konsumpcja niezdrowego jedzenia.

Większość kierowców zatrzymuje się dopiero wtedy gdy oni lub któryś z pasażerów potrzebuje skorzystać z toalety lub gdy trzeba zatankować. Tymczasem – dla naszego zdrowia i bezpieczeństwa – dobrze jest się zatrzymywać co ok 2 godziny. Pierwsza przerwa powinna trwać ok. 15 minut, druga może być dłuższa – 30 minut. Pamiętać też trzeba o piciu sporej ilości płynów – a najlepiej wody.

A w czasie postoju zachęcamy, by sprawdzić sposób Ewy Drzyzga na ładowanie baterii . Może sprawdzi się także u nas? W końcu lepiej zatrzymać się na chwilę na łonie natury, pooddychać głęboko i złapać trochę słońca!

 

fot.  instagram.com/ewa_drzyzga/

 


  
Wyżej