Wyjechała z kochankiem zostawiając własne dzieci bez jedzenia i światła! SKUTKI bezmyślności OKAZAŁY SIĘ TRAGICZNE! (video)

Bezmyślność niektórych rodziców woła o pomstę do nieba. Jednak to co zrobiła własnym dzieciom 20 letnia kobieta z Kijowa to prawdziwy horror. Vladislava Podchapko zostawiła na osiem dni bez opieki, samych w domu rocznego synka i dwuletnią córeczkę. Dzieci przebywały w zamknięciu bez dostępu do światła i jedzenia. Skutki głupoty nieodpowiedzialnej matki okazały się tragiczne.

 

Maleńka Anna i Dannil pochodziły z pierwszego, nieudanego małżeństwa kobiety. Po rozstaniu z mężem poznała nowego mężczyznę, z którym zaszła w ciąże. Kobieta wpadła na szokujący pomysł nie chcąc kłopotać się z maleństwami zostawiła je w domu. Sama w tym czasie  udała się do kochanka.

 

Biedne dzieci na ile tylko mogły próbowały same wydostać się z mieszkania, o czym świadczyły ślady walki na zniszczonym linoleum przy drzwiach. Sąsiedzi, którzy słyszeli płacz zawiadomili policję, jednak ich zgłoszenie nie przyniosło rezultatu. Bezduszni funkcjonariusze zignorowali prośby mieszkańców i mimo usilnych starań żaden patrol nie zapukał pod wskazany adres.

 

Z przeprowadzonej sekcji zwłok chłopca wynika, że zmarł z głodu po sześciu dniach. Kolejne dwa dni były dla jego dwuletniej siostry prawdziwym piekłem. Kiedy matka wróciła do domu dziewczynka była na skraju wyczerpania. Została zabrana do szpitala, gdzie dożylnie podano jej pokarm.

 

Vladislavie Podchapko za czyn, którego się dopuściła grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Kobieta tłumaczyła się przed sądem, że nie wiedziała, iż dzieciom może coś się stać i wyjechała tylko na krótkie wakacje. Najsmutniejsze jest to, że w całej tej historii najbardziej ucierpiały niewinne dzieci. Dziewczynka przeżyła traumatyczne chwile, które na pewno odcisną piętno na jej przyszłym życiu.

K.P

źródła parenting.pl, youtube.com, screen youtube.com

Komentarze

Komentarze

Adam Rapacki

Kilka słów o mnie