Fatalna informacja nt. Pudziana! Niestety jego zdrowie…

Żarty się skończyły. Mariusz Pudzianowski musiał powiedzieć – „dość!”. Stan jego zdrowia jest katastrofalny!

Gala KSW 53

Już niedługo odbędzie się gala KSW 53. Jedną z jej największych gwiazd będzie Mariusz Pudzianowski (13-7, 1NC). Pudzian od dłuższego czasu przygotowuje się już do walki. Niestety, ostatnio przydarzył mu się bardzo przykry incydent…

Z kim będzie walczyć Pudzian?

Mariusz Pudzianowski ma być gwiazdą jednej z głównych walk nadchodzącej imprezy Konfrontacji Sztuk Walki. Póki co, nie wiemy z kim zmierzy się zawodnik. Dosyć głośno się jednak mówi o tym, że może to być Portugalczyk – Quentin Domingos (5-1).

Problemy ze zdrowiem

Mariusz nie ukrywa, że treningi idą mu dość opornie i ma kłopoty ze swoim organizmem. Podczas środowego sparingu, 43-latek musiał przedwcześnie skończyć walkę, ponieważ jego organizm odmówił mu posłuszeństwa i nie był w stanie poprawnie funkcjonować.

Czytaj też: SMUTNE informacje o Janie Nowickim… Czy to już KONIEC?

Filmik na Instagramie

Mariusz opublikował w sieci filmik, na którym bez owijania w bawełnę przyznaje, że ma chwilowe załamanie. Zdaniem zawodnika nie ma się jednak czym martwić, ponieważ w przeszłości już nie raz walczył z podobnymi przeciwieństwami i zawsze wychodził na prostą.

Ciężko to idzie. To siódmy tydzień przygotowań taki, w którym są dwa treningi dziennie. Troszeczkę się już zatem hulało. Na sparingu miały być trzy, cztery rundy, a skończyło się na dwóch. Trzeba usprawnić poza sportowy tryb życia. Trzeba więcej dołożyć odnowy, witamin, dobrego jedzenia, bo przez pracę i treningi się to czasem rozmywa, a potem są tego efekty. Organizm powiedział dość, stop. Dla mnie to nie pierwszyzna, bywało tak już, gdy byłem strongmanem” – zdradził Mariusz.

Trzymamy kciuki, by osiągnął formę o jakiej marzy i świetnie sobie poradził w nadchodzących walkach!

Czytaj też: Odrzucił miłość syna szejka! Za karę został…

View this post on Instagram

Na dzis dość!!

A post shared by Mariusz Pudzianowski (@pudzianofficial) on

Źródło: MMA.pl

Zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze