FRANCJA: Matka z małym dzieckiem uwięziona w podpalonym budynku! [WIDEO]

Przerażające nagranie z Francji! Na filmie widzimy błagającą o pomoc matkę z małym dzieckiem, która zorientowała się, że płomienie uniemożliwiły jej ucieczkę. Wczoraj budynek w pobliżu Pól Elizejskich został podpalony przez Ruch żółtych kamizelek. Francja od dłuższego czasu boryka się z protestującymi, którzy wychodząc na ulicę wszczynają zamieszki. Dość częstym wyrazem sprzeciwu jest uciekanie się do podpaleń.

 

Zobacz także: Cudowna mama na YouTubie, a w rzeczywistości… POTWÓR!

 

Na mrożącym krew w żyłach nagraniu widzimy przerażoną matkę z małym dzieckiem na rękach. Pokazana jest także reakcja otoczenia – Ruchu żółtych kamizelek, które zdało sobie sprawę z niebezpiecznej sytuacji, do której doprowadzili. Wezwano straż i policję, która uratowała matkę i jej 10-miesięczne dziecko. Strajkujący podłożyli ogień pod jedną z placówek bankowych, która znajdowała się pod mieszkaniem kobiety.

 

 

 

Czym jest Ruch żółtych kamizelek? Powstał bezpośrednio po tym jak rządzący we Francji zwiększyli podatek paliwowy w 2018. Taka zmiana spowodowana była przewartościowaniem priorytetów pozyskiwania energii. Francuski rząd zadecydować zainwestować w bardziej przyjazne środowisku źródła energii. Oczywiście takie postanowienia wiążą się ze znaczną podwyżką cen produktów, które dla środowiska nie są już takie dobre.

 

 

 

Na szczęście wszystko skończyło się bezpiecznie, jednak głupota protestujących w tym wypadku poraża!

 

Źródło: YouTube DailyMail
Źródło zdjęcia: YouTube

 

 

 

Komentarze

Komentarze