GENIALNY pomysł Japonki! Nie uwierzysz, jak USPOKAJA swoje dziecko! (PRZETESTUJESZ?)

Pewna Japonka wymyśliła genialny sposób na to, żeby uspokoić swojego rocznego synka. Kobieta wydrukowała…

Płaczliwy malec

Pewna japońska mama wpadła na świetny pomysł, jak uspokoić swojego synka, który zawsze, gdy tylko zauważył, że nie ma jej w pobliżu, zaczynał płakać. Kobieta wydrukowała swoje naturalnej wielkości kartonowe podobizny i umieściła je w pokoju, w którym bawi się jej dziecko.

Hit sieci!

Fuki Sato i jej mąż nie radzili sobie uspokojeniem swojego synka. Ponieważ czuwanie u jego boku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, było dla nich bardzo uciążliwe, wpadli na pomysł, że postawią w pokoju, w którym bawi się dziecko kartonowe podobizny mamy, aby sami mogli w tym czasie zająć się swoimi codziennymi sprawami.

Czytaj też: 20-letnia kobieta urodziła dziecko Z DWIEMA GŁOWAMI! (MOCNE ZDJĘCIA)

Dziecko
Twitter

Czy to zadziałało?

Za pierwszym razem, gdy Japonka i jej mąż przetestowali kartonowe zdjęcia Fuki, dziecko było spokojne tylko przez około 20 minut, po czym maluch zdał sobie sprawę, że jego matka jest „fałszywa” i znów zaczął płakać. Rodzice postanowili spróbować jeszcze raz.

Para udostępniła w sieci filmik, na którym możemy zobaczyć, jak Fuki stawia swoje zdjęcie w kuchni, a potem wychodzi przez frontowe drzwi. Widzimy, jak chłopiec radośnie bawi się przed telewizorem i od czasu do czasu rzuca spojrzeniem na swoją „fałszywą” matkę, podczas gdy jego ojciec chichocze na kanapie.

Twitter

„To trudne, ponieważ moje dziecko płacze, gdy tylko jego mama zniknie z pola widzenia” – napisał na Twitterze ojciec dziecka.

„Jako środek zaradczy eksperymentowałem z tym, co by się stało, gdybym stworzył „matkę naturalnej wielkości”. Dzięki temu mały jest spokojny przez około 20 minut. Ta metoda może czasem być przydatna” – dodał.

Przetestujecie ją na swoim dziecku?

Czytaj też: Wchodzisz NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ! Ta kobieta z Indii urodziła… (FOTO)

Źródło: Twitter

Zdjęcie: Twitter

Komentarze

Komentarze