Gerber wybrał najcudowniejsze dziecko świata! Jest MURZYNKĄ i została ADOPTOWANA! (Zdjęcia)

Gerber po raz pierwszy wyróżnił dziecko, które zostało adoptowane! Brawa dla niego!

Najcudowniejsze dziecko Gerbera

Jak co roku firma Gerber wybrała swojego małego „rzecznika” („Gerber Spokesbaby”). W tym roku tytuł ten przypadł prześlicznej Magnolii Earl. Po raz pierwszy w życiu w konkursie wyróżniono dziecko, które zostało adoptowane! Wybrano je spośród ponad 327 tys. zgłoszeń!

Gerber
IG

Co o niej wiemy?

Mała Magnolia niedawno skończyła rok i mieszka w słonecznej Kalifornii. Dziewczynka została tuż po porodzie adoptowana. 9 maja 2019 roku Courtney i Russel Earlowie z USA odebrali telefon o narodzinach dziecka, które wkrótce później trafiło do nich do adopcji.

Czytaj też: SZOK w Bangladeszu! Kobieta urodziła dziecko z twarzą 80-latka! (ZDJĘCIA)

Gerber
IG

Są w niej zakochani

Państwo Earlowie nie ukrywają, że Magnolia wniosła do ich życia mnóstwo szczęścia i miłości. Dziewczynka ponoć ma „wyjątkową osobowość i jest pełna optymizmu”.

Zdaniem przedstawicieli marki, Magnolia Earl „reprezentuje wszystkie dzieci”, a jej historia przypomina, że dobro najmłodszych powinno być dla nas najważniejsze. Poza tytułem zwyciężczyni, mała modelka otrzymała też 25 tys. dolarów.

„Może różnimy się od siebie wyglądem, ale jesteśmy rodziną” – powiedział tata dziewczynki dodając, że wraz z żoną wychowują już w sumie trzy adoptowane córki.

Jak wam się podoba nowa twarz Gerbera?

Czytaj też: 20-letnia kobieta urodziła dziecko Z DWIEMA GŁOWAMI! (MOCNE ZDJĘCIA)

Gerber
IG

Źródło: Ofeminin

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze