Gwiazda „Na Wspólnej” zrobiła Z TEGO maseczkę! Śmiać się czy płakać?

Sylwia Gliwa wie, że podczas pandemii trzeba mieć w zapasie maseczkę. Niestety, te rozeszły się “jak świeże bułeczki”. Aktorka postanowiła jednak działać i zrobiła sobie maseczkę z…

Gwiazda „Na Wspólnej”

Sylwia Gliwa jest jedną z głównych bohaterek serialu TVN – „Na Wspólnej” – w którym wciela się w córkę Marii i Włodka – Monikę. Z okazji Prima Aprilis, gwiazda postanowiła rozbawić nieco swoich obserwatorów na Instagramie i przedstawiła im swój sposób na ochronę przed koronawirusem. Chodzi dokładnie o maseczkę. Gliwa wyszła na ulicę w maseczce, którą wykonała z…

Czytaj też: Wszyscy myśleli, że to ŻART! Przed świętami Biedronka BĘDZIE CZYNNA…

maseczkę
IG

Stanik w ruch

Maseczki są obecnie towarem deficytowym. Na szczęście, wiele osób szyje je samodzielnie. Wiele firm odzieżowych i krawieckich także włączyło się do akcji szycia maseczek dla klinik i szpitali.

Ale prywatne osoby też muszą się jakoś zabezpieczyć. Jak to zrobiła Sylwia Gliwa?

“Kolejny dzień siedzenia w domu. Ja na pewno pójdę dzisiaj na rower oczywiście bez towarzystwa. Mam nadzieję, że Wy również z nikim się nie spotykacie. Trzeba przeczekać” – napisała kilka dni temu Gliwa.

1 kwietnia aktorka ponownie nawiązała do tematu pandemii koronawirusa i opublikowała na swoim InstaStory filmik, na którym ujawniła w jaki sposób chroni się przed zakażeniem w obliczu braku dostępności maseczek.

Czytaj też: Kiedy skończy się pandemia koronawirusa? Krzysztof Jackowski PODAŁ DATĘ!

maseczkę
IG

Aktorka postanowiła założyć na twarz… biustonosz

Jak widać, trzeba sobie radzić. Szef Głównego Inspektoratu Sanitarnego radzi, żeby zrobić sobie maseczkę ze stanika. Nie wiem tylko, czy mogą być koronkowe, usztywniane, chińskie. Z tym mam dylemat” – powiedziała wyraźnie rozbawiona.

Szef Głównego Inspektoratu Sanitarnego Jarosław Pinkas, rzeczywiście powiedział w wywiadzie dla „Dziennika Gazety Prawnej”, że w celu zmniejszenia ryzyka zarażenia koronawirusem…

„Jeśli wybuchnie pandemia, to nie każdy dostanie maseczkę, bo nie wiadomo ile ich jest, ale każdy zostanie poinstruowany, co robić. Jeśli to ma nas uspokoić, to nauczymy się sami robić maseczki. Można też przeciąć biustonosz na pół…” – powiedział Pinkas.

A wy wyszłybyście na ulicę w biustonoszu na twarzy?

Czytaj też: Śmierć goni śmierć. TRAGICZNY bilans koronawirusa w Polsce! TO JUŻ…

maseczkę
IG

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze