Ilona Felicjańska nie może wziąć rozwodu. Wszystko przez TEN przepis!

Ilona Felicjańska (47 l.) swego czasu była na szczycie. W 1993 została II wicemiss Polonia, pracowała jako modelka.

Jednak w ostatnim czasie słyszymy tylko o skandalach, w jakie zamieszana jest Ilona Felicjańska i jej mąż. Kim jest Paul Montana – to amerykański biznesmen, działający w Polsce.

W grudniu para została zatrzymana przez policję na Florydzie. Mieli się awanturować w hotelu, a Ilona podobno ugryzła Pula w łydkę. Takich incydentów, z udziałem alkoholu było więcej. Zwykle niedługo później Ilona i Paul prezentowali się jako kochająca para.

Na początku tego roku celebrytka przebywała w szpitalu psychiatrycznym, po którym znów wszystko miało wrócić do normy. 31 maja pod zdjęciem z Paulem, Ilona zamieściła wpis świadczący o prawdziwej(?) miłości:

 

Cudowny weekend, piękny czas, wspaniali ludzie dookoła mnie. I miłość… Jestem wdzięcznością za każdą chwile w różnorodności życia. W jego doskonałości i mądrości. Jestem wdzięczna sobie. Za odwagę w podążaniu własną droga. Dziękuje Kochany, że mi w tym towarzyszysz, że już nie jestem sama w moich poszukiwaniach. ❤️

 

Tymczasem teraz media obiegła informacja o tym, że Ilona chce się rozwieść z Paulem. Prawdopodobnie powodem mają być zdrady partnera.

Niestety będzie musiała jeszcze trochę poczekać, ze względu na ten przepis brytyjskiego prawa. Jak informuje Super Express:

 

Ilona i Paul pobrali się 20 lutego 2020 r. w Londynie. Brytyjskie prawo zabrania złożenia pozwu rozwodowego przed upływem roku od ślubu. Ilona będzie więc mogła złożyć pozew dopiero pod koniec lutego 2021 r. Do tego czasu zamierza być z Paulem w separacji.

 

W tym czasie celebrytka postanowiła wyciszyć się na Mazurach. Z pewnością ma wiele do przemyślenia, bo jak napisała:

 

Słyszałam tysiące rad, co powinnam zrobić. To były dobre rady i płynęły z serca. Czasem zupełnie nie 😉 Jednak nawet najlepsza rada wypowiedziana w momencie, kiedy nie jesteśmy na nią gotowi odbije się od nas a nawet zaszkodzi.
(…) pozwólmy innym upadać na kolana, aby mogli wstać, poczć własną siłe i moc i ruszyli dalej aby odnaleźć tam miłość… IM ❤️

 

Zobacz też: Nergal pokazał Jezusa ukrzyżowanego na p****ie! Twierdzi, że to tylko… (18+)

Komentarze

Komentarze