Jak całować, żeby randka nie zakończyła się klapą?

Jesteście na randce. Rozmowa idzie, jak po maśle. Okazało się, że jesteście pokrewnymi duszami. Ani się obejrzycie, a mija wieczór i stoicie pod twoimi drzwiami. No i się zaczyna. Pocałować się z nim czy nie? A jeśli tak, to jak?

Nie doradzimy ci czy powinnaś się z nim pocałować, ale możemy udzielić ci kilku wskazówek, dzięki którym całowanie będzie zaproszeniem na następną randkę.

1. Zamknij oczy!

Kiedy całujesz się z mężczyzną, postaraj się mieć zamknięte oczy. To oczywiście nie jest sztywna reguła, ale raczej rada dla początkujących związków.

2. Dopasuj rozmiar swoich ust do niego

Brzmi dziwnie? Tu nie chodzi o operację plastyczną ust, ale o wyczucie. Postaraj się „nie połknąć” mężczyzny, którego całujesz, ale nie rób ze swoimi ustami czegoś, co nazywa się “żabimi wargami”. Bądź sobą i pozostań naturalna!

3. Trzymaj język za zębami

Oczywiście do czasu. Ale wcześniej pamiętaj o tym, żeby otworzyć usta do całowania, kiedy już będziecie prawie się dotykać. Jeśli to zrobisz szybciej, możesz wyglądać po prostu głupio. Co do języka, to wyczuj moment, kiedy go użyć. Falstart może mieć opłakane skutki.

Czytaj też: Natalia Siwiec zdradziła receptę na UDANY związek! „Żeby ogień nie wygasł trzeba…”

całować
Unsplash

4. Nie śliń się!

Zabawy ze śliną zostaw na później, kiedy będziecie w łóżku. Pocałunek nie składa się ze ślinienia nosa, policzków, brody. Tym bardziej, kiedy na dworze jest zimno.

5. Uśmiechaj się

Nawet całując. Wtedy pokazujesz mężczyźnie, że jest ci dobrze a jego bliskość sprawia ci frajdę. Gwarantujemy, że uśmiech zawsze przynosi dobry efekt.

6. Pracuj rękami

Na koniec pamiętaj, że całujesz się nie tylko ustami. Ręce i postawa są równie ważne. Możesz podtrzymać plecy lub talię swojego partnera lub trzymać go za ręce. Możliwości jest mnóstwo…

Czytaj też: Seks bez tabu! Co zrobić, żeby mieć WIELOKROTNE…?

Źródło: Womanitely.com

Zdjęcia: Unsplash

Komentarze

Komentarze