Dziecko i Figura

Ciąża

Jak dba o sylwetkę MAGDA MOŁEK? Piękna prezenterka WYZNAJE SWOIM FANOM PRAWDĘ

magda mołek, prezenterka, dziennikarka

Magda Mołek to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, znana przede wszystkim z prowadzenia programu „Dzień Dobry TVN”. Ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Wrocławskim. Związana była także z telewizją TVP. Prowadziła programy takie jak: Kawa czy herbata, Spełniamy marzenia.

Niedawno dziennikarka została mamą małego Stefanka. Magda nie zaprzestawała swojej pracy w telewizji, mimo widocznej ciąży. Po urodzeniu dziecka w pełni poświęciła się wychowaniu maleństwa, jednak szybko zatęskniła za rolą redaktorki. Powróciła z nową energią. Wygląda olśniewającą, mimo, że od narodzin jej dziecka minęły dopiero dwa miesiące. W rozmowie z Super Expressem opowiedziała, w jaki sposób udało jej się wrócić do formy sprzed ciąży.

„U nas to rodzinne, więc po pierwsze geny. Po drugie jednak rozsądek i kontrolowanie zawartości talerza. Od wielu lat dbam o to, co jem i już nie jest to okupione wyrzeczeniami, czy wielkim wysiłkiem. Poza tym to, co się ostatnio dzieje w moim życiu daje mi tyle czystej radości, miłości, spełnienia(…)Każda mama to potwierdzi: macierzyństwo daje w kość, ale dostarcza tylu wzruszeń, czystej radości i szczęścia, że szybko zapominasz o tym, że np. od miesięcy nie przespałaś ani jednej nocy”- relacjonuje dziennikarka.

Zobacz też: JOANNA KRUPA w ciąży? Modelka postanowiła, że ZROBI TO w telewizji!

Źródło: viva.pl

Źródło zdjęcia: Instagram @ magda_molek

  
Wyżej